2737
2734
عنوان

اونایی ک تاپیک ترسناک میزنن رو هیچ وقت حلال نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 50 پست
منم الان رفتم تو تاپیک اون خانومه که نوشته بود پسرم حرفای عجیب میزنه اصلا توی عنوانش ننوشته بود ترسن ...

بیا 

برو تو تاپیکش نی نی یار تگ کن

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب باید تو عنوان بنویسن تاپیک‌ترسناک.کسی که بخواد میره.من الان تنهام تو‌خونه طرف تو‌عنوانش نوشته من ...

گلم نظر بعدیمو بخونید همینو گفتم. منکه نگفتم کار درستی میکنند. نه عنوان کردنش واقعا غیر انسانیه  الانم رفتم به یکیشون تذکر دادم گفتم گناه بچه تو شکم مادر گردن شماهاست. 

اما در کل نترس عزیزم. خدا همراهمونه.  صدای قران و اذان بزار عزیزم. اینو میگم چون سالها پیش خودم خیلی میترسیدم در حد مرگ. خودمو سپردم خدا. بیخیال شدم. 

عزیزم مگه من به شما ایراد گرفتم ؟؟؟ گفتم سایت عمومیه و یه مشت بچه 14 و 15 ساله هیجانی ریختن تو سایت ...

بخدا قسم تن و بدنم میلرزه 

خواب از چشمام گرفته شدد  

خیلی ممنونم ک تذکر دادید بخدا نمیبخشمشون

2731
بعد بهشون بگی اینجا چیکار میکنید ادمو درسته قورت میدن مگه به سن به عقل ! عقل سوم هم دیدیم

افرین آدمو میخورن 

این سایت برا بارداری و سوال های کودکانه اکثرا 

ن این چرت و پرت ها

منم همینطور من حاملم تو خونه تنهام بی انصافا تو عنوانم بدترین کلمه رو میگن وحشت میندازن ب دل ادم خدا ...

اره ب خدا درکت میکنم

گلم نظر بعدیمو بخونید همینو گفتم. منکه نگفتم کار درستی میکنند. نه عنوان کردنش واقعا غیر انسانیه &nbs ...

بو‌جواب بخون‌یکیشون چی نوشته بود مسخره هم‌کرد.مگه ادب دارن.میگه مادری که با یه کلمه بترسه چه جوری مادری میکنه.واقعا ربطشو‌نفهمیدم..

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
نترس قشنگم خدا خیلی قدرتش بالاتراز اون موجود ترسناک هست.چطوراعتمادمیکنیم یه نفر کنارمونه نمیترسیم در ...

عزیزم چقد با حرفات آرامش گرفتم 

انشالله هرچی از خدا بخوایی همون بشه

2738
عزیزم سایت عمومیه هرکسی مشکلات خودشو داره بیان میکنه اگه ترسناکه و شما حالت بد میشه نخون اون تاپیک ر ...

تو‌عنوان بنویسه ترسناک‌نه اینکه خود عنوان ترسناک‌باشه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
عزیزم سایت عمومیه هرکسی مشکلات خودشو داره بیان میکنه اگه ترسناکه و شما حالت بد میشه نخون اون تاپیک ر ...

نخوندم تو عنوان های لعنتیشون میزنن 

بله چون عمومیه هر چرت و پرتی و نباید بزارن

تو‌عنوان بنویسه ترسناک‌نه اینکه خود عنوان ترسناک‌باشه

من اصلا ندیدم این تاپیک رو که میگن ولی من وقتی تو شرایطی هستم که حساسیتم بیشتره هیچ وقت نمیرم بخونم حالا تو عنوانش هم ترسناک باشه که بهتر میدونم موضوع چیه نمیرم بخونم 

من اصلا ندیدم این تاپیک رو که میگن ولی من وقتی تو شرایطی هستم که حساسیتم بیشتره هیچ وقت نمیرم بخونم ...

منم هیچ وقت نمیرم.بعضی کلمات انرژی منفی داره.ادم میترسه.من هی ردش میکرد باز میدیدم.بعد طرف میگه من منظور نداشتم لعنتی منظور نداشتی پس چرا تو عنوان ذکر کردی.کلمه خنده داریه مگه

منم هیچ وقت نمیرم.بعضی کلمات انرژی منفی داره.ادم میترسه.من هی ردش میکرد باز میدیدم.بعد طرف میگه من م ...

صد در صد کلمات پر از انرژی هستن که رو افکار ما اثر میزاره مخصوصا این خانم‌ بارداره پس حساسیت بیشتری داره نخونه بخاطر خودش که روحیش خراب نشه 

2706