2726
عنوان

اونایی ک تاپیک ترسناک میزنن رو هیچ وقت حلال نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 50 پست
رفتم بهش گفتم ک ب همه مدیون شدی بخدا من خودم شوهرم بیشتر وقتا نیست با بچم تنهام از الان عزا گرفتم تا ...

ب امام حسین منم نمیبخشم 

این اگه انسانیت بفهممن هر چیزی رو تو سایت عمومی نمیزارن 

من ک حلال نمیکنم

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
درست میگید این تعریف کردن تو عنوان هم کار غیر انسانیه.  یه جمله بنویسن تاپیک ترسناک باردارها ن ...

بقران فقط بفکر منافع خودشون ک تاپیکشون بازدید بخوره 

آخه ماها چه گناهی کردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم بهش گفتم ک ب همه مدیون شدی بخدا من خودم شوهرم بیشتر وقتا نیست با بچم تنهام از الان عزا گرفتم تا ...

بگید کدوم تاپیک هرچ نگاه میکنم نی توروخدا

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.
2728
عزیزم یه سایت عمومیه. شاید میخان از تجربه های همدیگه استفاده کنند تا بدونن باید چه کنن. خیلیا همینجا ...

خب باید تو عنوان بنویسن تاپیک‌ترسناک.کسی که بخواد میره.من الان تنهام تو‌خونه طرف تو‌عنوانش نوشته من حتی میبینمش میترسم 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

من حتی میترسم بعضی وقتا دستشویی بزم تازه زایمان کردم اعصابم ضعیف و داغون 

واقعا چه ادمایی پیدا میشه

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا دلتو غرق شادی کنه(با ای وی اف مامان شدم)🥰نی نی یار اگه این بار تعلیقم کنی انشاالله خیر نبینی😃دیگه سیم کارت ندارم(ازسال ۹۲اینجام)❌درخواست دوستی پذیرفته نمیشهاگه زیر۱۸سال سن داری لطفا منو ریپلای نکن 
شما جایی من باشی خونه حیاط دار  دستشویی تو حیاط اون باردار ک تکرر ادرار هم آدم داره  شوه ...

عزیزم مگه من به شما ایراد گرفتم ؟؟؟ گفتم سایت عمومیه و یه مشت بچه 14 و 15 ساله هیجانی ریختن تو سایت . وگرنه ادم عاقل میدونه توی عنوان نباید مطرح کنه. 

خودمم الان رفتم به یکیشون تذکر دادم گفتم مادر باردار از عنوان ها  ترسیده. گفتم گناه بچه گردن شماست. 

بله با وضعیای که دارید حق دارید گلم ترس داره. 

اصلا سایت مربوط به این چیزا نیست. میتونن یه سایت دیگه باز کنن تا بچه ها اونجا خودشونو خالی کنن

منم همینطور من حاملم تو خونه تنهام بی انصافا تو عنوانم بدترین کلمه رو میگن وحشت میندازن ب دل ادم خدا ازشون نگذره

من آدمی نیستم که نادان ها رو مجبور به سکوت کنم! اتفاقا میذارم حرف بزنن تا بتونم سبک مغزها رو تشخیص بدم!  ✌                    بسته ب شخصیتت نظر میدی🤌
خب باید تو عنوان بنویسن تاپیک‌ترسناک.کسی که بخواد میره.من الان تنهام تو‌خونه طرف تو‌عنوانش نوشته من ...

الان یکی تو عنوان زده صدای چی شنیدم ترسیدم 

ب جهنم چرا میایی تو سایت عمومی میزنی 

چند نفر دیگه بترسن

من حتی میترسم بعضی وقتا دستشویی بزم تازه زایمان کردم اعصابم ضعیف و داغون  واقعا چه ادمایی پیدا ...

اره بخدا حساب کن دستشویی ما حیاطه ببین من چی میکشم

نترس قشنگم خدا خیلی قدرتش بالاتراز اون موجود ترسناک هست.چطوراعتمادمیکنیم یه نفر کنارمونه نمیترسیم درحالیکه کارخاصی هم ازش برنمیاد ولی خداهمیشه هم پیش ماست هم محافظ ماست🥰مخصوص بخاطر بچت😍

لاتخافی و لاتحزن🌻🌄
سنشون کمه میشناسمشون مریضن از عمد تو عنوان مینویسه

اره بخدا الان اونی ک گفت صدا شنیدم نی نی یار تگ کردم تو تاپیکش

2706