2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرار بود دندونی بپزیم واس پسرم ، چند روز قبلش اومد جنگ و جدل سر چی از رو حسادت انداخت مامانمم بود 

شوهرمو پرکرد رفتار بد کرد شوهرم مامانمم ناراحت شد مریض شد بدجور 

دیگر یک ماه خوابید تو بستر، دندونی بچم خراب شد گریه میکردم فقط دلم میسوخت 

سالها بعد گندم خیس کردن برای دندونی بچه دخترش ک مادرشوهرم سالم سالم یهو سکته کرد راهی بیمارستان شد  گندم های خیس شده گندیدن ، من ب شوهرم گفتم عه جه عحیب برامنم همینطور شده بود

2728
من نماز فاطمه زهرا خوندم برای باطل سحر و میگن مردن ساحر روز سوم یه بنده خدایی یهو رفت زیر عمل روز پن ...

میشه بگی چطوری فهمیدی سحر داری که اینو خوندی؟با نماز حضرت زهرا ساحر میمیره؟آخه نماز که باعث مرگی کسی نمیشه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟گرفتارم

میشه بگی چطوری فهمیدی سحر داری که اینو خوندی؟با نماز حضرت زهرا ساحر میمیره؟آخه نماز که باعث مرگی کسی ...

عریزم نماز حضرت زهرا س ۱۰۰ سوره قدر و ۱۰۰ سوره توحید بعد نماز یه دعاست اونو میخونی 

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله 
2740
بله فراوان به من ظلم کرده من همیشه سکوت میکردم برادر شوهرم ازدواج کرد جاریم شیش ماه باهاشون زندگی کر ...

الان عروسه داره تلافی میکنه

راست میگن بخونی اون موکل ها رو میبینی؟من میخام بخونم میترسم

من که ندیدم فقط اون که فوت شده یبار اومد جاش خوب نبود نتونستم حلال کنم هنوز 

منم مادرشوهرم خیلی ناراحتم کرده و اصلا زیر و رو کرد زندگیمو ولی فعلا ک هیچیش نشده. دامادمونم همینطور

البته میگن زیارت عاشورا و دعای علقمه قبل طلوع آفتاب یک هفته بخونی ظالم سزاش و میبینه

2706