2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزن اینستا ۴۰شهید ب نیابت هر شهید ی چن تا سوره و صلوات میفرستی هر روزی برا ی شهید 

ففیلترشکن ندارم میشه دقیق بهم بگی

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله 
بزن تو گوگل اول نیت میکنی بعد روزی یه شهید ی سوره میخونی بعد با ۱۰۰تا صلوات یا ۱۰۰تا الحمد اله 

ممنون عزیزم لطف کردی 

2738
فدات گلم خیلیا جواب گرفتن با این روش انشالا شما هم حاجت روا بشید برا منم دعا کن امروز شوهرم بیاد بری ...

چشم عزیزم حتما

مثلا یکی ازکاراش  بهم گفت والا حامله ها الان خیلی سرتق بازی میکنن مم حامله بودم روزه میگرفتم ، پیش شوهرم گفت شوهرمم ک بچه باور کرد ، منم روزه گرفتم سه روز روز سوم بچه توشکمم مرددوماهه بود

چند سال بعد خواهرشوهرم جنین  هفت ماهش  دکتر بهش گفتن  سر بچه رشدش عقبه عقب مونده خواهد شد 

مجبور شدن بچه رو تو شکمش بکشن  

با فلاکتی بچه رو تو خونه تو حمام مرده زایید چون سقط بچه هشت ماهه غیر قانونی 

واقعا؟

بله فراوان به من ظلم کرده من همیشه سکوت میکردم برادر شوهرم ازدواج کرد جاریم شیش ماه باهاشون زندگی کرد روزگارشون رو سیاه کرد مادرشوهرم رو گرفته بود باد کتک واسشون مامور آورده بود الانم محل سگ بهشون نمیذاره  .یکی از بدیهاش باعث شد بچم سقط بشه . میگفت بابات سرطان داشته ارثیه  تو هم میگیری.هرچی خراب میشد میگفت این کرده .ای خواهر تمومی نداشت ظلماش

من یکی ک حقمونو خورد دلم گرفته بود حسابی لعنت کردم فرداش باطری مدبایلش تو جیبش ترکید پاش سوخت .یکی دیگه ک اذیتم کرده هروقت دلم میگیره از کاراشون فرداش ضرر مالی میبینن .جالبیش اینجاس دوبارم لوله ابشون پکید تو خونشون اب برداشت وسایلشونو. .حالا شایدم بخاطر من نبودن کلا 

2706