2733
2734
منم تهرانم  والا دکترم اینو بهم گف خیلی خوبه کجا رفتی شما؟

من جایی که دکترم گفت نرفتم پیش دکتر شاکری رفتم هم تو‌گوگل بزن هم تو نی نی سایت تنها سنوییه که دقیق تو ۱۱ هفته جنسیت درست میگه حالا نگران چیه ؟ برات فرق میکنه؟ صبر کن میدونم ادم نمیتونه من چند ساعتم نمیتونستم اروم باشم با اینکه برام فرقی نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گاهی اوقات بی‌خوابی میزنه به سرم باید کلی تو جام تکون بخورم از این پهلو به اون پهلو بشم تا خوابم ...

عزیزم نه من کلاااااا خوابم صفر شده اصلا خوابم نمیاد اصلا خسته نمیشم کلا🤔ببین الان دو روزه خیلی کار کردما ولی ۲ ساعت خوابیذم الانم دارم میرم دانسگاه 

2731
من جایی که دکترم گفت نرفتم پیش دکتر شاکری رفتم هم تو‌گوگل بزن هم تو نی نی سایت تنها سنوییه که دقیق ت ...

اخه غربالگری جدیدا هرجایی انجام نمیشه دکترم ۳ جارو گف رفتم

ن برام اصلا مهم نیس فقط سالم باشه

اخه میدونی تو غربالگری اصلا دکتر سونو حتی بهم نگف سالمه یا ن استرس داره میکشه منو یه هفتس یکشنبه باید برم دکترم نشون بدم اعصابم بهم ریخته

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
اخه غربالگری جدیدا هرجایی انجام نمیشه دکترم ۳ جارو گف رفتم ن برام اصلا مهم نیس فقط سالم باشه اخه م ...

نه انجام میشه بابا منم چند ماه پیش بودم دیگه ....سالم سالمه عشقم خیالت راحت تو سنو میزنه دیگه طبیعی نورمال اینا مینویسه

نه انجام میشه بابا منم چند ماه پیش بودم دیگه ....سالم سالمه عشقم خیالت راحت تو سنو میزنه دیگه طبیعی ...

ن جدیدا انجام نمیشه گفتن انجام نشه یسری از دکترا زیر سیبیلی انجام میدن حتی چند تا از دوستامم همینطور بود تو این سایتم دیدم یه خانومه گف دکترم غربالگریمو گفته فقط سونو رو بده ازمایش خون لازم نیس در صورتی ک اصلی ازمایش خونه

والا سونورو دیدم هیچی نفهمیدم ازش🥲

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂