2737
2734

حتی شب هم نمیخوابی؟؟

البته منم همینجوری شدم دو ماهه باردارم  ،تا ۵ بیدارم ،تا ۱۲ میخوابم،دیگه خواب بعداز ظهرم ندارم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم

منم تازه فهمیدم باردارم خواب نمیرم شبا

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتی شب هم نمیخوابی؟؟ البته منم همینجوری شدم دو ماهه باردارم  ،تا ۵ بیدارم ،تا ۱۲ میخوابم،دیگه ...

شب ها ۱/۲ ساعت بعد سیر خواب میشم دیروز کلی کار خونه تکونی کردم شب ۲ ساعت خوابیدم امروز از صبح دنبال سیسمونی الان ۲ ساعت خوابیدم سیر خوابم

2738
خداااا به سلامت😍😍😍

فداتشم عزیزه دلم ممنونم انشالله که به راحتی زایمان کنی یک نی نی خوشکل بیاد بغلت

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

نینیتون پسره گلم؟

2706