2733
2739
عنوان

لطفا بگين مارك جاروبرقي تون چيه ؟

345 بازدید | 35 پست

جاروبرقي من مارك زيمنس هست البته خيلي قديميه قدرت  مكشش كم شده ، 

جاروبرقي تون چه ماركيه ؟ 

ازش راضي هستين ؟؟

صداش زياد نيست؟؟

كيسه يه بار مصرف هست ؟ قيمتش بالا نيست؟؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بوش 

صداش بسیار کمه 

مکش عالیه 

من دو سال پیش خریدم ۴۵۰۰

کیسه هم بجز یکی داخلش چهارتا زاپاس هم گذاشتن که هر کدومش واسه یکسال بسه بنظرم

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
2731

سال 93 بابام خرید برا جهیزیه. مارک بوش. راضی ام. کیسه کاغذی میخوره. مکش عالی

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
2740

پارس خزر 

سیزده سال رفیقمه فقط دوبار خرطومشو عوض کردم کیسه هم یکبار مصرف داشت هم دایم 

خداحفظش کنه برام😂😂

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

سامسونگ 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

فوما 

راضیم مکشش هنوزتغییری نکرده 

کیسه اصلی خودجارورومیذارم ولی هرچندوقت یه باربعدازخالی کردنش خوب میشورم 

فیلتراشوهم عوض میکنم 

لوله جاروبرقی روهم میشورم چون ممکنه یه چیزی داخلش گیرکرده باشه ومکشش روکم کنه

چون اینارورعایت کردم مکشش کم نشده 

سامسونگ مزخرف .۲تا اتاق میکشی میخوای حال بکشی خاموش میشه۱سااااعت تا موتورش سرد بشه.مکششم خوب نیست

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
2706