2737
2739
عنوان

دکتر بهم تو دوتا امپول تحریک تخمک گذاری برای پسر داده

| مشاهده متن کامل بحث + 3870 بازدید | 85 پست
خوبه بنظرم منم همون تاریخ اقدام کردم  فقط حس میکنم آمپولا رو زود زدی  البته حتماً دکتر ...

اره سونو گرفت گفت یکی چهارشنبه بزن یکی جمعه واز۱۶ شب درمیان رابطه داشته  ینی درسته خیلی استرس دارم حامله نشم ۹ماه اقدامم

اره سونو گرفت گفت یکی چهارشنبه بزن یکی جمعه واز۱۶ شب درمیان رابطه داشته  ینی درسته خیلی استرس د ...

انشاءالله میشی 

به حرف دکترت گوش بده

من از دار دنیا یک تو را کم دارم و بس ....پدر .....💔🥀😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی به من گفت سه شب پشت سر هم فقط اقدام کن من دوشب اقدام کردم ، شب سوم از شدت درد تخمدانهام اقدام ...

بمن گفت موز ونمک چیزای گرمی بخور خدا واست حفظ جنستش پسر خواسته بودی درست بود

2728

امشب عضو شدی سوال اولت هم پسر پسر 👊☹

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

عزیزم پسر دار یا دختر دار شدن به اسپرم مرد بستگی داره نه تخمک شما 

چون در هر صورت تخمک دوتا ایکس داره و اسپرم یه ایکس و یه ایگرگ

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
2740
بمن گفت موز ونمک چیزای گرمی بخور خدا واست حفظ جنستش پسر خواسته بودی درست بود

بله عزیزم پسره ، ممنون از دعای خیرت

انشاءالله شمام به خواسته ی دلتون برسی 

آره درمورد موز و نمک هم شنیدم 

ولی فکر میکنم تاثیر گذارترین عامل، البته بعد از خواست خداوند ، اقدام توی زمان تخمک‌گذاری باشه

من از دار دنیا یک تو را کم دارم و بس ....پدر .....💔🥀😔
اره سونو گرفت گفت یکی چهارشنبه بزن یکی جمعه واز۱۶ شب درمیان رابطه داشته  ینی درسته خیلی استرس د ...

مگه‌آمپول مخصوص پسر دار شدن داریم عزیزم ؟ اسم آمپولاش چیه ک داده ؟

اللهم عجل لولیک الفرج 💚
خب که چی؟ چرا یکی پسر میخواد گارد میگیرین

آخه زیادی دیگه همه میخوان. بیست سالدیگه همه اینا دنبالدختر خوبن واسه پسراشون. دختر کجا بود؟؟؟ 

طرز حرف زدنت هم جالب نبود👊👊

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2706