2737
2734

دوستان من شوهرم اصلا نه درک داره نه محبت نه توجه وقتی قهریم اصن از دلم در نمیاره همش چسبیده به باباش هر چی میگ گوش میده مثلا گفته دخترموبیارتش باشگاه من دخترم چند روز دیگ ۳سالش میشع لاغر هست اصن مناسبش نیس باشگاه زوده باید بزرگ بشه ببینم چ رشته ای دوست داره منم تندی کردمو اینارو گفتم به شوهرم خب باید نظر منم بپرسه عقده کرده میگ از این ب بعد مامانت نباید چیزی بخره واس دخترم گفتم پس خانواده ی توام نباید بخرن گف هیچی نباید بیارن کلا عقده ای هست  از روزی که زنش شدم همش گریه افسردگی الانم با یه بچه نمیشه طلاق گرف گناه داره وگرنه تینقدر خودشو خانوادش سرم بلا اوردن ک تو پیام نمیشه گف واقعا خستم ام چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
با زبون بهش بفهمون که براش زوده بزار بزرگ‌تر شه ببینیم خودش چی دوس داره هرجور به زبون بگیری همونجوری ...

والا بخدا زبون نمیفهمن.. یه چیزی رو درست میکنی چشمشون که به مادرشون میخوره دوباره برمیگردن سر نقطه اول

والا بخدا زبون نمیفهمن.. یه چیزی رو درست میکنی چشمشون که به مادرشون میخوره دوباره برمیگردن سر نقطه ا ...

اره خیلی بد شدن خدایی منم از مادرشوهرم خیلی میکشم خدا نگذره از اینجور آدما که فقط اختلاف میندازن

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍