2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خیلی کوچیکن گناه دارن از الان برن باشگاه🥺

عمه من مربی و باشگاه داره. برای بچه های این سنی بیشتر تفریحه. بهشون سخت نمیگیرن. من تخصصی ندارم ولی وقتی از این سن شروع کنن دیگه ۷،۸ سال به بالا چون کمربند گرفتن خودشون ذوق دارن ادامه بدن. ولی بچه های مثلا ۸ به بالا رو سخت تر میشه علاقه مند کرد

2728
عمه من مربی و باشگاه داره. برای بچه های این سنی بیشتر تفریحه. بهشون سخت نمیگیرن. من تخصصی ندارم ولی ...

خب اگ اینطوره اسی نگران نباش بچه اتو بفرست اگ خوشش نیاد میگ دیگ اگ خوشش بیاد بزرگتر شه تشکرم میکنه ازت 

اگه ناراحت نمیشی باید بگم که شوهرت بی شعور کاریش نمیشه کرد حرص بی خود برا چی میزنی ؟ خودتو برای بی ...

خیلی بی شعوره خیلی به شعور شخصیت همه چیز من توهین میکنه فقط نمیدونم تهش طلاق هس ولی فقط بچم بچم

2738
کاش اینو شوهرم بفهمه

حالا چرا مخالفی.. اول اینکه تو این دوره با این تغذیه های بد از چاق شدنش جلوگیری میکنی، و اینکه بچه های الان دیگه همبازی ندارن، تو کوچه بازی نمیکنن، معاشرتی و اجتماعی بار نمیان. بزار در روز بازی کنه با بقیه، خسته میشه شب به موقع میخوابه، گرسنه میشه بهتر غذا میخوره و کمتر با گوشی ور میره

عمه من مربی و باشگاه داره. برای بچه های این سنی بیشتر تفریحه. بهشون سخت نمیگیرن. من تخصصی ندارم ولی ...

درسته عزیزم ولی منه مادر نظرم مهم نیس این همه زحمت کشیدم از یطرف شاید بزرک بشه خودش نخاد

حالا چرا مخالفی.. اول اینکه تو این دوره با این تغذیه های بد از چاق شدنش جلوگیری میکنی، و اینکه بچه ه ...

درسته حرفت ولی بخدا کلا کم اشتها هس تو خونه یسره دو میزنه کم میخوره میدونم بره لاغتر میشه بخدا ۱۲کیلو داره

خب اگ اینطوره اسی نگران نباش بچه اتو بفرست اگ خوشش نیاد میگ دیگ اگ خوشش بیاد بزرگتر شه تشکرم میکنه ا ...

اخه تا خانوادش ی چیز میگن چشم باشه ولی خانواده ی من بگن حالت تدافعی ذاره براشون 

درسته عزیزم ولی منه مادر نظرم مهم نیس این همه زحمت کشیدم از یطرف شاید بزرک بشه خودش نخاد

الان شاید شما براش تصمیم بگیرید، ولی چند سال دیگه اگه نخواد ادامه بده نمیتونید مجبورش کنید، یا کلا ول میکنه یا رشته شو عوض میکنه. همین الان هم اگه سر کلاسا دووم نیاره و هی گریه کنه پدرش نمیتونه اجبار کنه. شما از این ناراحتی که نظرتو نپرسیدن. ولی واقعا ورزش خوبه

الان شاید شما براش تصمیم بگیرید، ولی چند سال دیگه اگه نخواد ادامه بده نمیتونید مجبورش کنید، یا کلا و ...

اره ورزش خوبه ولی میدونم این یکی لژ چیزایی هس ک خانوادش دخالت میکنن بعد میگن نظرمونو گفتیم فقط