2737
2734
بارها بهش گفتم هر بار یه بهونه میاره ولی تو دعوا گفت بهم احساسی نداره ولی عاشقم بود قبلا

ایشون از قبل هم مشکل داشته چون گفتید قبلش هم ماهی دوبار بوده 

دنبال بهونه بوده که بارداری و زایمان شده بهونش

حتما باهاش صحبت کن که بره دکتر و دارو بگیره 

چون اصلا طبیعی نیست و این رو کل زندگیتون اثر میذاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی عزیزم باید ازت تشکر کنه بابت فرشته هایی ک براش دنیا اوردی شکمت بخاطر ثمره عشقت خراب شده اگ دوست ...

بخدا اینم بعد چند سال خدا بچه بهمون داد الان پولشو دارم ولی بخوام برم عمل نمیزاره حس میکنم خود منو نمیخواد

۰۰۰۰۰۰
فیلم و عکس زیاد میبینه

خب پس  ببخشید خود ار ضایی میکنه

من میدونم که میگم

شوهر منم میگف قبل ازدواج این کار رو میکرده و فیلم زیاد میدیده 

ولی از موقع عقد دیگه گذاشته کنار این کار رو

حتی بعد زایمانم که ۳.۴ ماه رابطه نداشتیم گفت این کارو نمیکنم 

نه سال سه سال اول خوب بود بعدش یهو سرد شد آخرین بار شش سال پیش پیش قدم شده بود

خوب عزیزم خودت میری دکتر زنان بگو واسش قرص بگیر

دوسم نداری بهش نگو مثلا بگو واسه عفونت داده یا هر چی

2738
بخدا اینم بعد چند سال خدا بچه بهمون داد الان پولشو دارم ولی بخوام برم عمل نمیزاره حس میکنم خود منو ن ...

ولش کن برو شکمتو عمل کن ب خودت و بچه هات برس اگ خواست میاد کنارتون نخواست فقط خودشو عذاب داده اگ مشکل مالی داری کیف زندگیتو ببر با بچه هاااات سخته هاا ولی شدنیه اگ بخوای مطمئن باش اونم میاد سمتت بببنه انقد شاد هستی

خوب عزیزم خودت میری دکتر زنان بگو واسش قرص بگیر  دوسم نداری بهش نگو مثلا بگو واسه عفونت داده ی ...

قرص یبار براش خریدم تو یخچال هست نمیخوره در این حد سرده بخدا انگار دوتا دوستیم همخونه ایم

۰۰۰۰۰۰
قرص یبار براش خریدم تو یخچال هست نمیخوره در این حد سرده بخدا انگار دوتا دوستیم همخونه ایم

کسی ک دنبال فیلم و عکسه نیازی به قرص خوردن نداره مشکل بیمیلی طرف به شماست احتمال خودارضایی برای کسی ک رابطه واقعی رو تجربه کرده خیلی کمه امیدوارم پای کسی وسط نباشه عزیزم توی مراکز بهداشت روانشناس هست برای مشاوره از اونا کمک بگیری خیلی خوبه 

کسی ک دنبال فیلم و عکسه نیازی به قرص خوردن نداره مشکل بیمیلی طرف به شماست احتمال خودارضایی برای کسی ...

فک نمیکنم پای کسی وسط باشه چون سر گوشیش حساس نیست البته موردش پیش بیاد نه نمیگه من خیلی چیزا دیدم بهم وصل میکنم میدونم موردی باشه باهاش میپره..به احتمال زیاد خود ارضایی کنه شبا من که میخوابم یهو صدای در دستشویی میاد اونم بعد چند ساعت فیلم دیدن دیگه بدون اینکه ازم خجالت بکشه فیلم نگا میکنه ‌‌بعد میره سیگار میکشه تنها کسی که دقیقا حرفمو فهمید شما بودی به من بی میله . تازه فحشم میده بد اخلایم میکنه به خانوادم توهین میکنه به مادرم که مرده حرف میزنه کتکمم میزنه هیچکس اندازه این آدم تو زندگیم عذابم نداده

۰۰۰۰۰۰
2706