2733
2739

سلام توی دوران بارداری منبع رابطه بودم از همون اول که بیبیچکم مثبت شد رابطه نداشتم هرچند قبلشم بزور ماهی دوبار بود ولی چیزی که برام جالبه نه ماه بارداری رابطه نداشتیم بعدش سه ماه خونریزی بعد زایمانم قطع نشد خلاصه بعد یک یک سال شوهرم هیچ رغبتی نداشت هیچ علاقه ای نداشت بار‌ها رفتم سمتش پسم زد آخرشم شروع کننده من بودم

الانم بچهام یک ساله شدن هنوز هیچ رغبتی بهم نداره حتی یه بوسه یه نوازش رابطه که جای خود خیلی غصه میخورم میگم بدنم بهم ریخته اما ۶۵کیلوم خیلی چاق نیستم زشتم نیستم اما کمی شکم دارم دوقلو دنیا آوردم شکمم داغون شد

چیزی که برام جالبه میبینم توی گوشی یه سری عکس و فیلم میبینه پس اونم بهش فکر میکنه اما سمتم نمیاد

۰۰۰۰۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دیگه انگیزه ندارم به خودم برسم چون هر بار خوشگل کردم هیچ اهمیتی نداشت موهام هفتاد سانت بود از ته ...

الهی عزیزم باید ازت تشکر کنه بابت فرشته هایی ک براش دنیا اوردی شکمت بخاطر ثمره عشقت خراب شده اگ دوست نداره پول بده بری درستش کنی

2738
بخدا اینجوریه واقعا خسته شدم حتی بهش گفتم هر بالاتر یه بهونه جدید میاره انقد دلم شکسته بهش گفتم الان ...

شوهر منم از نظر رابطه سرد شده اینجوری نبود حتی چند شب پیش عذر میخوام داشت خواب س.ک.س میدید و من کاملا میفهمیدم داره خواب میبینه با یکی یه کارایی میکنه از حالت بدنش و جای خصوصیش دید زدم خیلی ناراحت شدم اما به رو خودم نیاوردم فقط بیدارش کردم گفتم تشنمه برو برام آب بیار نذاشتم ادامه خوابش و ببینه عوضی 

2706