2733
2739
عنوان

امروز رفتم خونه مادر شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 6827 بازدید | 181 پست

بذار ببینمت

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
 بدون فیلت ر همینه دیگه بی کیفیته از یه جا برش زدم

اینجا که نازی منظورم یه عکس دیگه بود نه این باز😁

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

این قدر از دست شما اعصابم خرد شد که نگو، یعنی چی گذاشتی بهت توهین کنه، نشستی دوباره تو خونشون، همون لحظه باید جوابش رو میدادی، بی خود جواب ندادی، شما منتظر باش ، حتما و حتما مطمئن باش توهین های بیشتری در انتظار شما هست. الان نتونستی چیزی بگی یا الان نتونی این توهین ها رو قطع کنی فردا بدتر هم میشه، واااای که دارم منفجر میشم، اونوقت اومدی از ما میپرسی سیاهم.تو ذغال هم بودی باید تو دهنشون میزدی

تو رو خدا این بانمک رو نگید دیگه،  خسته شدیم از بس به جای خوشگل اینو بهمون گفتن که ناراحت نشیم. ...

اتفاقا با نمک بودن از خوشگل بودن مهم تره من دوتا دوست دارم خواهرن یکیش سفیدو چشم رنگی یه ذره نمک تو وجود این نیس ولی خواهرش که به زیبایی این نیس سبزه اس و به شدت تو دل برو

البته که سبزه زیبا زیاد داریم و سفید زشتم زیاد داریم اما سبزه ها نمک دارن

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2740

مث ماهی غلط کردن

گه زیادی خوردن

عزیزم پوست نازی داری 😍🌹

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن
2706