2733
2734
عنوان

امروز رفتم خونه مادر شوهرم...

6826 بازدید | 181 پست

بچه ها منو شوهرم (عقدیم) ،و خواهر شوهرم امروز رفته بودیم بیرون،،رفتیم یجایی لباساش آف خورده بود  ،من کلا چه تو خونه چه بیرون لباس اسپرت بیشتر میپوشم،،،یه هودی خریدم برا این که تو خونه بپوشمش قیمتش بود ۷۰ هزارتومن ،،،بعد رفتیم خونه مادر شوهرم،، ،خواهرشوهرم گفت هودیتو بپوش ببینم چجوریه ،من پوشیدم ،بعد مادر شوهرم هی ب دخترش میگفت تو چرا از این هودیا نگرفتی تو خونه بپوشی از اونطرف یهو برداشت ب من گفت این هودی ب درد نمیخوره تو چون سیاهی این هودی بهت نمیاد جلو شوهرم اینجوری گفت آنقدر خورد تو ذوقم نزدیک بود گریم بگیره ،اصن لحنش یجور بدی بود وقتی این حرفو زد،اصن من هروقت لباس میگیرم مادر شوهرم میبینه میگه این ب درد نمیخوره  ،،،،کلا شوهرم و خانوادش پوستشون سفیده ولی من سبزه ام ،اصن خیلی ناراحت شدم از حرفش حس کردم میخواد تحقیرم کنه،عکس خودمو میزارم براتون 

آپوبنگپو💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از حسودیش گفته به دل نگیر چون دخترش نخریده 

وزن اولیه ۸۷.     وزن فعلی ۷۵.     وزن هدف ۷۰.   خوشبختی یعنی واقف بودن به اینکه که هر چه داریم از رحمت  خداست و هرچه نداریم از حکمت خدا برام دعا کن دوباره مامان بشم دلم میخواد دخترم یه برادر داشته باشه تنها نباشه خداروشکر میکنم یه دختر سالم و ناز دارم دلش داداش میخواد یعنی میشه بیام اینجا بگم بی بی چکم مثبت شده و خدا بهم یه پسر سالم داده لطفا قضاوت نکنید که آی تو چقدر دختر ستیز هستی بله اینجا به کسایی که دختر دارن و میخوان بعدی پسر بشه میگن دختر ستیز ولی من اونطوری نیستم عاشق دخترممم                                                                         از خرداد سال ۱۴۰۱ در حال اقدام هستم ولی خدا تا الان نداده 
2738

عکستو بزار ولی برات مهم نباشه احساس میکنم آدما وقتی سطح خودشونو پایین میبینن می‌خوان بقیه رو تحقیر کنند که همسطح بشن

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706