2737
2739
عنوان

داداشم خیانت کرده به زنش

| مشاهده متن کامل بحث + 2109 بازدید | 90 پست
فقط واسه این که ما راحت بشیم از دستش 

برید دعا کنید خدا تاوانشو ازتون نگیره پشت دختره باشید شاید جبران شد بعدشم داداشتونو ول کنید هرکاری میخواد بکنه طردش کنید فقط اون زنه خراب نیست داداشتونم خرابه خرررااااب

کاش بیماری به نامزدش نداده باشه🤦‍♀️وای چقدر از ازدواج میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا فکر میکنید دختر همسایه خرابه وداداشتون پاک؟خودت یا مادرت حاضر میشدین با ی مرد خراب ازدواج کنید ک ...

داداشم حروم لقمه هست چون پدرم همین طوری هست مادر مو انداخت رفت با یک  خراب ازداوج کرد دادشمم مثل خودش هست

شما که دیدید برادرتون اینجوریه چرا دختر مردم بدبخت کردین ؟

وای در و پنجره رو می شکست تهدید به مرگ کرده بود چند بار خودکشی کرد جیغ می کشید مادرم داغون شده بود 

2728
البته با توجه ب تاپیک قبلت دختر و خانوادش هم نرمال نیستن🤧

یکمی آره اگه خوب بود این سر به راه میشد بهترین تالار و همه چی بهترین ولی خانواده اش و دختره کمی پولکی هستن 

برید دعا کنید خدا تاوانشو ازتون نگیره پشت دختره باشید شاید جبران شد بعدشم داداشتونو ول کنید هرکاری م ...

پدر هم همین طوری بود حروم زاده ی بود لنگه نداشت 

به خدا من تمام تلاش مو کروم ازداوج نکنه داداشم ولی نشد قسمت نشد

2738
نکبت ببین چه عجوبه ای ک شوهرش نمیدونه این چه گوهیه

هی چی بگم 

من خودم یک سال بزرگ تر از دادشم هستم 

همین داداشم هیچ خاستگاری رو راه نمی داد خانه  تا که به زور بهش درس یاد دادم  کارمندش کردم بره 

تا وقتی که بود خانه مون منو مثل سگ می زد سرم  شکست چشممو مشت زد اصلا روانی هست دستمو شکست 

اعصاب نداره گفتم بره درس بخونم آرامشش داشته باشه دیگه چند سالی نبود حال مون خوب بود باز اومد حال مون داغون کرد چون پدر هم نداریم زن دوم گرفت هبو آورد روی مادر مون این داداش هام هار شدن یکی از یکی دیگه سگ تر و زن هاشون طلاق گرفتن فقط مادرم داغون شد و من واقعا گناهی نداریم واقعا دارم میگم 

این لفظ خراب و حرومزاده ای که به کار بردی بنظرم به دوتاشون میاد ن فقط به دختره.. طفلک زنش

"مِثِه کُدِئین طُ واسِه سَردَردی♪"                                                                 ⁴¹⁷                           
2706