2733
2734
عنوان

داداشم خیانت کرده به زنش

2109 بازدید | 90 پست

سلام ، داداشم ۲۸ سالشه 

۶ سال با یک دختره ی طلاق گرفته بود دوس بود رابطه هم داشتن کلا ساپورت اش می کرد داداشم 

دختره از شوهرش برای این طلاق گرفته بود که خراب بود و خراب بودنش به دادگاه هم ثابت شده بود دختره همسایه مون هست 

دختره علاوه بر بردار من با سه نفر دیگه  هم سیقه اش بودن و رابطه داشت 

دختره حروم زاده هست 

گذشت من نذاشتم ازداوج کنه خلاصه به زور مامانم مانع شدین ازداوج نکرد دختره با یک پسره پول دار ازداوج کرد یک سالی و نیم میشه 

داداشم هم ازداوج کرد با یک دختر خانمی 

بعد از همون اول هم داداشم میگفت مهریه کم بنویسد 

این حرفا گذشت ازداوج کرد از همون روز اول عقد دعوا با زنش تا الان 

بعد قرار بود ۲۳ دی عروسی شون باشه داداشم با زن داداشم رفتن سالگرد شون جشن بگیرن داداشم الکی دعوا راه انداخت که دختره قهر کنه بره بعد باباشو آورد دختره 

و داداشم فحاشی کرد فوش داد به بابای  دختره و دختره رو کتک زد بعد بابای دختره اومد داداشمو زد 

حالا داداشم میگه طلاق 

فقط داداشم دنبال بهانه بود که مهریه نده به دختره 

بعد داداشم رفته همه چی رو کنسل کرده منظورم عروسی اش هست ازش حالم بهم می خوره حیف که زورم بهش نمیرسه وگرنه می زدم می کشتمش حروم زاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

و الان هم دختره به داداشم گفته من از شوهرم حالم بهم میخوره من الان یک دوست پسر دارم بیا تو هم یا من باش از همون روز دیگه داداشم شروع کرد با زنش دعوا راه انداخت 

2706