2733
2734
عنوان

بیایید بریم زیارت آقا امام رضا 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 151 پست
سلام دلخوشی جون فردا مادرم میره سوریه انشالله به مدد حضرت زینب گره از کارم باز بشه حتما میگم شمار ...

سلام عزیز دلم 

الهی سلامت برن و برگردن 

مممنونم لطف میکنی

الهی که قسمت خودتون هم شه

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
تشکر  صاحب توفیق باشین❤

ممنون عزیزم❤️

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دلخوشی جانم  ممنون عزیزدلم که ازمریض مایادکردی  ان شاالله خدابه همه ی مریضاشفای عاج ...

سلام عزیزم 

الهی که شفا پیدا کنن❤️❤️

2731
لطف میکنید بابا منو دعا کنید حالش بده  تو کماس

خدا خودش کمکش کنه امام حسین روقسم میدم بادل شکسته ام که دست پدرگلتون رو بگیره معجزه بشه وبلندشن به زودی صحیح وسالم انشالله😭

2740
خدا خودش کمکش کنه امام حسین روقسم میدم بادل شکسته ام که دست پدرگلتون رو بگیره معجزه بشه وبلندشن به ز ...

😔😔😔😔😔😔😔

ممنون عزیزم 

الهی هیچوقت غم نبینی

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
@reyyhaan     @hamsarram_eshgham     @دلارام،19بودم     @شهری ...

یامهدی ادرکنی 

🌷🌷🌷🌷🌷

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج 💓

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹