2733
2734
عنوان

بیایید بریم زیارت آقا امام رضا 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

التماسدعا 

الهی همه حاجتروای بخیر بشین

الهم عجل لولیک الفرج

💙

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا تو بساز توبسازے قشنگه...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
سلام عزیزم ممنون 😍😍 اللهم عجل لولیک الفرج 💕💕

سلام گلم 

حاجت روا 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
@35narijon     @صحراss     @fatemeh7299     @simorg   & ...

سلااام برآقای رئوف کی دلموشادمیکنی آقاجاان بااشک چشمم مینویسم توروبه حق جوادت دلموشادکن ناامیدم نکن

سلااام برامام عصروزمان آقاجاانم خیلی دلم واست تنگ شدیه نگاهی به منم گناهکاربکن 😢😢😢😢

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
2738

آقاجان! 

مثل همیشه، بعد از عرض ارادت و دلتنگی

و شکر از بابت اینکه امام رئوف ما و پناه ما هستی

ازتون می‌خوام بازهم برام پدری کنید، 

و من رو ببخشید که اون بار به حرفتون گوش ندادم، 

آقا جان، تنها تکیه گاه م خود شما هستید

همه چیز رو می سپرم دست خودتون

دیگه این بار محکم تر از قبل، بهتون قول میدم، بخاطر رضایت شما، صبور باشم و راضی باشم به آنچه برام رقم میخوره

@reyyhaan     @hamsarram_eshgham     @دلارام،19بودم     @شهری ...

سلام عزیزم شب بخیر خیلی ممنون از دعوتت 💚

✨اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج وَالعافیَةَ وَالنَّصر ✨

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
@bahar699099     @eliott93     @sdh     @1tar     ...

سلام دلخوشی جون

فردا مادرم میره سوریه

انشالله به مدد حضرت زینب گره از کارم باز بشه

حتما میگم شماروهم صدابزنن در صحن و سرای حضرت رقیه س

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
سلام خواهرای خوبم ان شاءالله زبارت آقا علی ابن موسی الرضا به زودی زود قسمتتون بشه

سلام عزیز دلم 

الهی امین 

همچنین قسمت شما 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
سلام عزیزم شب بخیر خیلی ممنون از دعوتت 💚 ✨اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج وَالعافیَةَ وَالنَّ ...

سلام گلم

قربانت