2737
2739
عنوان

تجربی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 57 پست
اره ولی حق ما داره ضایع میشه  اون پولدار هام میرن کلاس تست زنی و چندین میلیون پول پانسیون و مع ...

کسی که درس نخونه صدتا معلمم داشته باشه تفم قبول نمیشه چه برسه رشته خوب.

من خودم تیزهوشان بودم رشته مم تجربی بوده علوم پزشکی هم خوندم

میای دانشگاه می‌بینی که واقعا کسی درس خون نبوده قبول نشده هرچه قدرم پولدار بوده.

تو کنکور فقط سهمیه داشتن ناعدالتیه 

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
من نمیفهمم چه تبعیضی اخه. نمره کیلویی که اونا میگیرن چه ربطی به بچه های بقیه مدارس داره

کسی که تمام وقتش رو میزاره پای درس تا نمره ی خوبی بگیره با کسی که هیچ درسی نمی‌خونه اما بخاطر پول جایگاهش از اون شخص بالاتره در حقش تبعیض نمیشه؟ متاسفانه توی ایران به کسایی میگن دکتر که هیچ تخصصی توی این رشته ندارن .( نمیگم همشون اشتباه برداشت نکنین )

به نبودت دارم فوبیا؛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نمیگم درس نخونیم  دارم میگم این وسط حق ما داره ضایع میشه

شما نه بخاطر نمره دادن الکی،بخاطر نداشتن معلم در حقتون اجحاف میشه.

اینم طبیعیه وقتی معلم خوب خواهی داشت که پول بدی معلم خوب قطعا گرون تره مثل کتاب کمک درسی و کلاس کنکور میمونه هرچی پول بدی همونقدر اش میخوری.

ولی اگه کسی تنبل باشه معلم از کره مریخم براش بیاری نه درس میخونه نه اهمیت میده اخرم هیچی قبول نمیشه

شما نه بخاطر نمره دادن الکی،بخاطر نداشتن معلم در حقتون اجحاف میشه. اینم طبیعیه وقتی معلم خوب خواهی ...

من باید برات ی کلیپ بفرستم اونجا امار قبولی های مدارس دولتی با غیر دولتی مقایسه شده بد نیس اونو ببینی بعد این حرفو بزنی

مثل اینکه شما در جریان نیستین  ما تو مدارس هستیم میدونم چه خبر هست

منم مدارسو گذروندم از خارج که نیومدم.

شما نمره ای که برات مهمه و تو کنکورت تاثیر داره نمره امتحان نهایی ته.

ولی الان داری میگی چون اونا بهشون با پول نمره میدن خوش به حالشونه.

دارم میگم اصل حرفی که داری میگی غلطه چون این نمره دادنا به کاری نمیاد

منم مدارسو گذروندم از خارج که نیومدم. شما نمره ای که برات مهمه و تو کنکورت تاثیر داره نمره امتحان ن ...

نه دیگه فقط نمره ی نهایی توی کنکور تاثیر نداره . برای دوازدهمای امسال فقط معدل دوازدهم ، برای یازدهما میشه یازدهم و دوازدهم و دهم ها هر سه سال معدلشون تاثیر داره 

به نبودت دارم فوبیا؛
2740
من باید برات ی کلیپ بفرستم اونجا امار قبولی های مدارس دولتی با غیر دولتی مقایسه شده بد نیس اونو ببین ...

اکثر قبولیا از مدارس خاصه مثل تیزهوشان و نمونه دولتی.

و غیر انتفاعی های خفن که هرکسی رو هم قبول نمیکنن مثلا مدرسه انرژی اتمی تهران.

که موقع ما یادمه بیشتر مدالای المپیادو این مدرسه درو میکرد.

مدارس غیر انتفاعی فکستنی بی در و پیکر هیچ جایگاهی تو قبولیا ندارن اینارو که شماها باید بهتر بدونین 

نه دیگه فقط نمره ی نهایی توی کنکور تاثیر نداره . برای دوازدهمای امسال فقط معدل دوازدهم ، برای یازدهم ...

نمره ای که نهایی نباشه هیچ وقت تو کنکور اثر نمیدن یعنی اجازه شو ندارن که اثر بدن دقیقا بخاطر همین تفاوت سطح امتحانا.

الان مثلا سطح امتحانای تیزهوشان یا مدارس پیشرفته تهران با یه مدرسه روستایی یکیه که بخواد نمره شون مقایسه بشه؟

قطعا این طور نیست اصل امتحان نهایی اینه که سوالا هماهنگ کشوریه پس برای همه مساویه و قابل مقایسه.

اگه قرار باشه معدل یازدهمم تاثیر داشته باشه امتحانای اون پایه هم نهایی میشه.

من داداشم امسال کنکور داده خواهر دوستم سال دیگه کنکور داره در جریان قوانین کنکور هستم نشنیدم تا حالا همچین چیزی.

شما حتی اگه بخوای شهریور ترمیم معدل بدی،دیگه رو کنکور اون سالت تاثیر نداره رو کنکور سال بعدت لحاظش میکنن چرا؟

چون سوالایی که دادی با بچه هایی که قبولی خردادن فرق داشته

نمره ای که نهایی نباشه هیچ وقت تو کنکور اثر نمیدن یعنی اجازه شو ندارن که اثر بدن دقیقا بخاطر همین تف ...

اگه این‌طوری باشه خوبه ، اما به ما این‌طوری نگفتن 

شاید اطلاعات اشتباه دادن بهمون که بیخیال درس نشیم نمی‌دونم

به نبودت دارم فوبیا؛