2733
2739
عنوان

تجربی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 57 پست
اره دقیقاا میرن غیردولتی هزینشم ۶ میلیون ب بالا مدرسن نمیرن تو خونه میخونن. بعد ما باید بریم مدرس ...

من یکیو میشناسم ۳۰ میلیون میداد😑🚶🏻‍♀️

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا خداشاهده من کسایی رو میشناسم تو غیر دولتی ۷۰‌میلیون شهریه دادن درس نمیخوندن نمره هاشونو میخرن ح ...

توی مدارس غیر دولتی اکثرا نمره رو کیلویی میدن ، حتی اگه درس نخونن نمره رو بهشون میدن . در حق بقیه تبعیض میشه اما به قول تو اینجا ایرانه و اینجور چیزا عادیه

به نبودت دارم فوبیا؛
بخدا خداشاهده من کسایی رو میشناسم تو غیر دولتی ۷۰‌میلیون شهریه دادن درس نمیخوندن نمره هاشونو میخرن ح ...

اول اخر که باید کنکور بدن نمره الکی به چه درد میخوره

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2728
توی مدارس غیر دولتی اکثرا نمره رو کیلویی میدن ، حتی اگه درس نخونن نمره رو بهشون میدن . در حق بقیه تب ...

دقیقااا آفرین عزیزم 

من خودم اینارو به چشم میبینم 

یکی اومد تو مدرسمون وسط سال بعد دید نمیشه نمره خرید گفت میرم غیر دولتی پول میدیم نمره میدن بهم اخرشم رفت و الانم تو تجربی نشسته هیچی نمیخونه و کارنامه میان ترم معدل ۲۰ شد بخاطر پول !!

اول اخر که باید کنکور بدن نمره الکی به چه درد میخوره

اره ولی حق ما داره ضایع میشه 

اون پولدار هام میرن کلاس تست زنی و چندین میلیون پول پانسیون و معلم خصوصی میدن اخرشم ی چیزی میشن🥺

دقیقااااااا  دوست منم گفت من امتحان ها رو هیچکدومشو ندادم  پول دادم همشو بهم ۲۰ دادن&nbs ...

این نمره ها کجای زندگی تونو میگیره مثلا؟

الان درس نخونین فکر میکنین به نفعتونه؟

دو روز دیگه چه جوری میخواین کنکور بدین؟

اره میدونم ولی فرق آن چنانی نداره من خودم هیئت امنایی بودم تو راهنماییم

منم از اول تا سال آخر راهنمایی عادی بودم 

۳ سال دبیرستان هیئت آمنایی تو شهر ما ۱۸۰ درجه با دولتی تفاوت داره تو هیئت آمنایی ۹۰ درصد کلاس سطح درسیشون بالا بود در حد ۱۹/۲۰ چون دبیراشم برای بیشتر دروس عالی بود 

اما قبل اون عادی ک بودم کلا بچه ها ول بودن دبیرا هم همینطور کسی میخوند نمیخوند به چپ کسی نبود 

ما پارسال افتاده فقط در حد ۵ نفر از دو تا کلاس داشتیم اونم تو سال آخر دبیرستان با امتحانای نهایی !

2738
دقیقااا آفرین عزیزم  من خودم اینارو به چشم میبینم  یکی اومد تو مدرسمون وسط سال بعد دید ن ...

آره متاسفانه ، هم شرایط آموزشی خیلی خوبی دارن هم راحت نمره میدن بهشون 

نمی‌دونم چندمی اما اگه هنوز نرفتی دوازدهم سعی کن حداقل این سال اخر رو بری مدرسه غیر دولتی . اینطوری درصد قبولیت توی کنکور چند برابر میشه 

به نبودت دارم فوبیا؛
آره متاسفانه ، هم شرایط آموزشی خیلی خوبی دارن هم راحت نمره میدن بهشون  نمی‌دونم چندمی اما اگه ...

اره عزیزم سال دیگه میرم شاهد 

فرار میکنم 

این مدارس دولتی هدفشون تموم کردن کتابه 

ولی غیر دولتی ها هدفشون یادگیری بچه هست

اره عزیزم سال دیگه میرم شاهد  فرار میکنم  این مدارس دولتی هدفشون تموم کردن کتابه  ...

دقیقا ، امیدوارم و برات دعا می‌کنم موفق باشی و رتبه ات توی کنکور بشه همونی که می‌خوای 

به نبودت دارم فوبیا؛
توی مدارس غیر دولتی اکثرا نمره رو کیلویی میدن ، حتی اگه درس نخونن نمره رو بهشون میدن . در حق بقیه تب ...

من نمیفهمم چه تبعیضی اخه.

نمره کیلویی که اونا میگیرن چه ربطی به بچه های بقیه مدارس داره

2706