2733
2739

احساس ميكنم انقباض دارم.راه ميرم بدتر ميشه

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹

برو دکتر حتمااااا عزیزم برو 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو چه بلای من سرتو نیاد 

همین الان 

اگه دکتر نیست برو زایشگاه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
2728
شکمت سفت میشه مثل سنگ؟

من شکمم روزی یکبار مثل سنگ سفت میشه طبیعیه؟ 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
استراحت کن اگه بدتر شد سریع برو بینارستان

اگه بدتر شه دیگه نمی شه کاری کرد 

مثل من میشه 

آنقدر ترسیده شدم که بهش می گم فقط بره دکتر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استارتر از کی اینجوری شدی منظم میگیره ول میکنه؟ 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
اخه الان فصل سرماهم هست شاید سرما خورده شکمش ولی اره ریسک نکنه بهتره 

شاید اون باشه ولی باید رفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شکمم روزی یکبار مثل سنگ سفت میشه طبیعیه؟ 

اره منم روزی چندبار خودشو یک جا جمع میکرد مثل سنگ میشد شکمم اینقدر گریه میکردم  

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
اگه بدتر شه دیگه نمی شه کاری کرد  مثل من میشه  آنقدر ترسیده شدم که بهش می گم فقط بره دکت ...

شما چجوری شدی

منم تو ۱۸ هفته همین بودم خیلیم ترسیدم اما انگار یه مقداریش طبیعیه من استراحتمو بیشتر کردم و دردام کمتر شد

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2706