2737
2734
عنوان

هفته١٨ خيلي اذيتم كسي مثل من بوده؟انگار انقباضه

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 115 پست
عزیزم بروووووو دکتر 

همین الان 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
دیگه زایمان زودرس گرفتم و دیر رفتم متاسفانه  دکتر گفت سری بعدی احتمالا باید سرکلاژ بشی  ...

ای جان عزیزم  غصه نخور انشالا دفعه بعد

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان عزیزم    غصه نخور انشالا دفعه بعد

ان شاء الله 

برام دعا کن زودتر بیاد تو دلم 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
دیگه زایمان زودرس گرفتم و دیر رفتم متاسفانه  دکتر گفت سری بعدی احتمالا باید سرکلاژ بشی  ...

عزيزم الكي منو نترسون من اصلا نميدونم انقباضه يا نه.نميدونم جمه قبلا هم همينطوري شدم ك از يبوست شديد بود خوب شدم.الانم يبوست دارم يا شكمم شل ميشه همين دو حالت يعني حالت بد نشه يا اسهال يايبوست.لك بيني و درد كمرو اينا هم ندارم اصلا

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹
2731
ان شاء الله  برام دعا کن زودتر بیاد تو دلم 😔

انشالله زود زود حامله بشی عزیزم

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
عزيزم الكي منو نترسون من اصلا نميدونم انقباضه يا نه.نميدونم جمه قبلا هم همينطوري شدم ك از يبوست شديد ...

پسر منم خودشونو جمع میکرد روزی چند بار ولی بزرگ تررربود۱۸هفته نبود

بله 😔😭😭😭😭

علايمت چيبود؟

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹
نه طبيعيه عين هروز.چراچيز بديه؟ قبلا هم اينطوري شدم چيزي نبوده 

مال من که همینجوری بود

2740
عزيزم الكي منو نترسون من اصلا نميدونم انقباضه يا نه.نميدونم جمه قبلا هم همينطوري شدم ك از يبوست شديد ...

گلم مرض ندارم الکی بترسونمت  

منم اصلا لک بینی و درد کمر نداشتم 

به خاطر خودت گفتم که پس فردا پشیمون نشی

هر طور خودت صلاح می دونی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله زود زود حامله بشی عزیزم

قربونت ❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علايمت چيبود؟

درد زیر شکم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درد زیر شکم 

ن من ندارم خدا و شكر فقط توي واژنم مثله اينه ك ي سنگ سرد توشه البته فكنم سرما هم خوردم چون ي ادم بيشعور سرما خورده اومد خونم.علامت ديگه ندارم قبلا هم اينطوري شده يودم توي ١٢ هفته.استراحت مطلقم هستم نميتونم برم بيرون

من تقریبا 20 هفته بودم  دو روز درد زیر شکم داشت که می گرفت ول می کردن  شکمم اصلا سفت نبو ...

ای جانم عزیزم انشالله دوباره دامنت سبز میشه بغل میگیریش به سلامتی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ن من ندارم خدا و شكر فقط توي واژنم مثله اينه ك ي سنگ سرد توشه البته فكنم سرما هم خوردم چون ي ادم بيش ...

ان شاء الله خیره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706