2737
2734

چه طوری می تونم از کدوم بانک باسندخونه وام بگیریم؟ظرف یه هفته نهایت ...چقدر؟کسی گرفته تاحالا ؟خیلی واجبه ...

یکی به ما بدهکاربود به قولش عمل نکرد متاسفانه و الان گیرافتادیم چون باید چک پرکنیم....

هرکی راهنمایی کردممنونش می شم ...خداخیرتون بده...

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
از بانک مسکن اوراق بخر برای ۲۸۰ تومن باید ۷۰ تومن بدی

یعنی ۲۱۰ تومن دستمومی گیره؟

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی ۲۱۰ تومن دستمومی گیره؟

آره دیگه ولی اولش باید ۷۰ تومن بدی که اوراق رو بخری

اگه دو نفر هم شاغل باشید فکر کنم ۴۰۰ یا ۴۸۰ میشهگرفت که باید ۱۲۰ تومن بدی

برو از یه شعبه بانک مسکن بپرس

البته این وام رو برای خرید خونه میدن

آره دیگه ولی اولش باید ۷۰ تومن بدی که اوراق رو بخری اگه دو نفر هم شاغل باشید فکر کنم ۴۰۰ یا ۴۸۰ میش ...

سلام عزیزم

من از متخصص های آسم و آلرژی بیمارستان پرسیدم.دکتر رضائی رو گفتن این هفته نمیاد دکتر تفرشی هم که دکتر خیلی خوبیه فقط مطبش توی زنبیل آباد میره.که شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۵ تا ۱۰ مطبشه.که این هفته هم نوبتش پره ولی اگه تونستی حضوری برو شاید قبول کنه ببینه.