2733
2734
عنوان

تاحالا شده به بقیه همچین حسی داشته باشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 33 پست
دوست عزیز توصیه های شما کاملا درست و دقیقه ممنونم بابت وقتی که گذاشتین  اما متاسفانه من بیش از ...

چرا سردرگمی عزیزم

خب یک رشته تحصیلی مطابق علاقه و بازار کار و حقوق اینا انتبخاب کن برو دنبالش

یا مبتونی دوره های فنی حرفه ای بری

مثل ارایشگری /دوره عکاسی/و...یا مربی گری ورزش و..‌

تو باااید بری سر کار و مستقل بشی یعنی باااید

تو باااااید یک سری مهارت ها یاد بگیری و بلد باشی مثل همون رانندگی و زبان انگلیسی و ارایشگری ابداتیی در حد خودت.....

کتاب خون کتاب زیاد در مورد اهداف و  امید و همین سردرگمی ها و...سرج‌کن گوگل  خودتو بشناس

نت رو بذار کار 

هر ماه یک عادت بد رو ترک کن و در عوض یک عادت خوب جایگزین‌کن

یک توصیه خیلی خوب میخوام‌بهت بکنم:

ببین توی رویاهای بچگیت وقتی بچه بودی دوست داشتی چیکارا کنی یا به چه چیزهایی علاقه داشتی برو دنبالش

منتظر کسی نباش تا بیاد دستتو بگیره و راهنماییت کنه یا ببرتت به هدف برسونتت! خودتی و خودت!

مرسی عزیز  سعی میکنم مسیرمو پیدت کنم  هرچند ک کمو بیش خبر دارم و فقط مشکلم محرک نبودنمه& ...

فقط بخاطر درس خوندن خودت رو حبس نکن که بیرون نرم تفریح نرم ورزش نرم یا کلاس مختلف نرم کهههه درس بخونم 

درس هم نمیخونی 

همش گوشی دستته 

درسته درس خییییلییییی مهمه هدف اصلیت رو روی درس بزار 

اما طبق تجربه کاری نکردن برای درس خوندن نتیجه اش درس خوندن نمیشه 🤦🏼‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این شاخه به اون شاخه نپر یک بار برای همیشه بشین بنویس و تصمیم نهایی رو بگیر که میخوای چیکار کنی

فک‌کن الان ۸۰ سالت شده دوست داری وقتی به عقب نگاه میکنی در زندگی چیکارا کرده باشی؟

در چه مورده ؟

خود شناسی خود سازی. 

بالا بردن انرژی درونی

پیدا کردن ارزش های خودت و کار کردن رو عزت نفس

پیدا کردن کار حقیقی

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2731