2737
2734

سلام شبتون بخیر 

شما هم همچین حسیو داشتین؟

حس کنید از همه عقب ترین هیچ کاری بلد نیستین و الکی دارین نفس حروم میکنین؟

من ازونام ک دلم میخاد یه کاری رو داشته باشم ک انجام بدم ولی همه فکرو ذکرم درسی شده ک نمیتونم حتس براش تایم بزارم 

وبخاطر این وقتی ادمایی رو ک میبینم هم درس میخونن هم به سرگرمی هاشون میرسن هم ورزش میکنن و هم تو رابطه عاطفین کلافه میشم 

حس میکنم ی ادمیم ک نه ب چیزی علاقه دارم ن کاری رو انجام میدم 

نمیدونم واقعا بهترین سالای زندگیم ک میتونست خاطره شه همش پای گوشی و تو خونه یا حداقل میونه ادمای بدتر از خودم بودم 

شما ازین وضعیت نجات پیدا کردین؟!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام وقت شما بخیر. این یک بحران روحی هست که منم تو نوجونی داشتم، شما هم نه اولین فرد هستید و نه آخرین که با این بحران درگیر هستید، برای رهایی، اول چند ساعت بخوابید تا فکرتون آزاد شه، بعد بیدار شدن یک قلم و کاغذ پیش خودتون بزارید و فکر کنید از زندگی چه میخایید، آیا میخواهید یک خانم خونه دار بشید یا شاغل، دوست دارید چگونه زندگی کنید، هر روز تو کارتون ترقی کنید یا خونه دار بشید و کارهایی مثل جارو کردن، شستن ظروف و...تکرار کنید. پاسخ به این چند سوال زندگیتون رو تحت تاثیر قرار میده. اگه میخواهید شاغل باشید، و ترقی کنید، چه شغلی رو دوست دارید، و به دلتون میشینه، هر شغلی بخواهید باید تو رشته مربوط به اون تحصیل کنید یعنی برید دانشگاه، پس باید برای اون رشته خوب مطالعه کنید و میرسید به چگونه خواندن و تست زدن و..... تا برسید به مراحل بعدی زندگی.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
سلام وقت شما بخیر. این یک بحران روحی هست که منم تو نوجونی داشتم، شما هم نه اولین فرد هستید و نه آخری ...

دوست عزیز توصیه های شما کاملا درست و دقیقه ممنونم بابت وقتی که گذاشتین 

اما متاسفانه من بیش از صد دفعه این مراحل و بیشتر ازین هاروانجام دادم و همچنان سردرگمم!

دوست عزیز توصیه های شما کاملا درست و دقیقه ممنونم بابت وقتی که گذاشتین  اما متاسفانه من بیش از ...

این بخاطر محکم نبودن سر تصمیماتون هست وقتی با قاطعیت و ذهنتون با دلتون که هر روز یجور میشه برخورد نکنید، اوضاع اینجوری میشه.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
2706