2737
2739
عنوان

بنظرتون این خواستگاره؟ :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 42 پست
هیچی دانشجوئه گویا مغازه باباش هم میره پرده فروشی دارن 

این یه امتیاز مثبته

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
ظاهرش و رفتارش چطور بود؟ توهینی به کسی، کشیدن سیگار، یا.... ؟

نه هیچکدوم

نه توهینی ازشون دیدیم نه سیگار میکشه نه چیزی...

ولی شغل هم نداره که

دانشجوئه همزمان هم مغازه باباش میره انگار

پرده فروشی دارن

ظاهرش هم بد نیست خوبه

اما خوب همون یه بار که رفتارشو تو خیابون دیدم بدم اومد ازش....اگه چیزی بگن اصلا به دلم نیست بتونم باهاش حرف بزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیز بودنی، تنه زدن به کسی، لباس نامتعارفی، چیزی....؟

نه از این لحاظ پسر خوبیه فکر کنم...لباس معمولی میپوشه اصلا جلب توجه نمیکنه ...زیاد ندیدمش البته...ولی یکی دوبار که دیدمش ظاهرا خوب بود به جز همون رفتارش تو‌خیابون  

نه هیچکدوم نه توهینی ازشون دیدیم نه سیگار میکشه نه چیزی... ولی شغل هم نداره که دانشجوئه همزمان هم ...

همونطور که تقریبا حدس میزدم، هست کارم بعد اتمام تحصیل پیدا میشه، بنظرم گزینه خوبی هست. همینکه میاد مغازه پدرش کار میکنه، معلومه جنم مرد بودن رو داره و از آدمهایی نیست که سربار دیگران باشن. گزینه مثبتیه برای ازدواج.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
2728
دیگه زن هام نگاتون نکنن میگین خاستگار   خدایا اینو کجای دلم بذارم🤦‍♀️

بابا نگام کنه مگه من فرق نگاه معمولی و این جور نگاه کردنو نمیفهمم...میگم هی زل میزد با دقت سر تا پا نگاه میکرد...خوشم هم نیومد...اون یکی همسایمون هم انگار میدونست چی به چیه..جلو این خانومه همش منو بیخودی تعریف میکرد ...این همسایه مون هر دوسه روز یه بار خونه ما میاد ...سابقه نداشت در این حد تعریف و تمجید کنه همش بگه بیا بشین بیا کنار ما و فلان

نه از این لحاظ پسر خوبیه فکر کنم...لباس معمولی میپوشه اصلا جلب توجه نمیکنه ...زیاد ندیدمش البته...ول ...

اون یه رفتار جزییه، میگم کار قشنگی نیس ولی چیزی نیست که بخاد کلا صفات دیگه اش رو تحت الشعاع قرار بده. مثلا الان ۹۵ و بیشتر مثبته اون نیم درصد هم بچشم نمیاد. میگم کیس خوبیه برا ازدواج. چهره اش هم اگه بدلتون میشینه، اوکی بدید، البته به پدر و برادرتون هم بسپرن یه تحقیقی بکنن جهت اطمینان.

بابا نگام کنه مگه من فرق نگاه معمولی و این جور نگاه کردنو نمیفهمم...میگم هی زل میزد با دقت سر تا پا ...

این زن همسایتون همون خاله داشته بازار گرمی میکرده😁😁😁 برا شما

همونطور که تقریبا حدس میزدم، هست کارم بعد اتمام تحصیل پیدا میشه، بنظرم گزینه خوبی هست. همینکه میاد م ...

چی بگم والا

هنوز که چیزی نگفتن

رفتار مامانش مشکوک بود یکم

رفتار اون یکی همسایه مون هم مشکوکتر بود که همش منو تعریف میکرد و هی میگفت بیا بشین پیش ما

والا راستشو بگم دوست ندارم خواستگاری کنن

نمیدونم چرا ولی به دلم نیست ببینمشون باز...حس خوبی ندارم بهشون...نمیدونم چرا

خیلی ممنونم از نظرتون البته...کاملا درست و منطقی میگید

حالا ببینیم چی میشه   

2738
 این زن همسایتون همون خاله داشته بازار گرمی میکرده😁😁😁 برا شما

بله واقعا رفتارش غیرعادی بود ...این خاله خانم هر روز منو میبینه حالا اون روز یه سوالاتی میپرسید که جواب همشونم خودش میدونست....ولی باز میپرسید جلو اون خانومه که اون مثلا بفهمه..بازارگرمی میکرد به قول شما دقیقا  

چی بگم والا هنوز که چیزی نگفتن رفتار مامانش مشکوک بود یکم رفتار اون یکی همسایه مون هم مشکوکتر بود ...

اگه به دلتون نیس، نیس دیگه، بهش فکر نکنیدو از ذهنتون خارجش کنید، به کسی هم نمیخاد حستون رو بگید. اگه بگید ممکن بگن چه دختر هولیه، استوار و متین به زندگیتون ادامه بدید و از خدا بخواهید یک کیسی که مناسبتون هست رو یراتون بفرسته، نمیدونم اهل نماز هستید یا نه ولی اگه هستی میتونید دو رکعت نماز نذر کنید یا یه سفره حضرت ابالفضل، ازدواج کردید نذرتون رو ادا کنی.

منم امیدوارم که ان شاء الله فرد مناسبی برای ازدواج با شما نامزد شه.

اون یه رفتار جزییه، میگم کار قشنگی نیس ولی چیزی نیست که بخاد کلا صفات دیگه اش رو تحت الشعاع قرار بده ...

ممنونم واقعا خیلی عالی راهنمایی کردید و صحبتاتون خیلی منطقیه جوریکه بعد صحبتای شما الان میگم اگه خبری بشه حتما جدی بهش فکر میکنم..واقعا ممنونم

اگه به دلتون نیس، نیس دیگه، بهش فکر نکنیدو از ذهنتون خارجش کنید، به کسی هم نمیخاد حستون رو بگید. اگه ...

خیلی ازتون ممنونم

نه به کسی نمیگم حتی به مامانم هم نگفتم در مورد اون روز که ببینم نظر اون چیه...گفتم وقتی هنوز چیزی نگفتن و خبری نیست من واسه چی بگم...به دلم نبود چون همون یه رفتار زشتش همش جلو چشممه...شاید اگه رفتار مناسبتری ببینم همونم فراموش کنم:)

مرسی از دل پاک و راهنمایی خوبتون

برای مشاوره دادن عملکرد عالی دارید چون حرفاتون تاثیر گذاره واقعا..جوریکه الان میگم اگه حرفی شد اشکال نداره فرصت میدیم بیان صحبت کنیم..اگر هم نشد که دیگه هیچی

نماز هم میخونم از پیشنهاد سفره و نذرتون هم ممنونم اعتقاد دارم به نذر ...زیاد جلسات قران و سفره خونمون داشتیم همیشه...انشالله منم نذر میکنم  

خیلی ازتون ممنونم نه به کسی نمیگم حتی به مامانم هم نگفتم در مورد اون روز که ببینم نظر اون چیه...گفت ...

خواهش میکنم این نظر لطف شماست.امیدوارم همیشه در پناه خدا، شاد تندرست و پیروز باشید. خدا نگهدار شما