2733
2734
عنوان

بنظرتون این خواستگاره؟ :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 42 پست

وقتی از پسرشون خوشت نمیاد یعنی یطرف این رابطه ول هست و اتفاقی هم نمیافته. مثل پل معلقی که یک طرفش ببره طرف دیگه اش هم آویزون میشه تو دره

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی از پسرشون خوشت نمیاد یعنی یطرف این رابطه ول هست و اتفاقی هم نمیافته. مثل پل معلقی که یک طرفش بب ...

میدونی میخوام بدونم اگه واقعا همچین قصدی داره سرسنگین باشم باهاشون از این به بعد که کلا پیگیر نشن

مامانم ازشون خوشش میاد اگه حرفی بزنن مامانم ول کن نمیشه که آره بهش فکر کن پسر خوبیه و..

دلایلت برای خوشت نیومدن بایستی منطقی باشه، چرا خوشت نمیاد. البته اگه دوست داری بگو

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
میدونی میخوام بدونم اگه واقعا همچین قصدی داره سرسنگین باشم باهاشون از این به بعد که کلا پیگیر نشن م ...

خوب دلایلت بایستی منطقی باشه برای بدت اومدن یا خوشت اومدن. این شعر رو شنیدی میگه:

دلایل قوی باید و منطقی.... نه رگهای گردن به نیرو قوی

2740
شما با همسایه هاتون هم در ارتباطید اونوقت من مهمون میاد خونمون از در بیرون نمیرم🤣🤣

وای خوش بحالت...ما همسایه داریم اصلا تو کوچه ما نیست دوتا کوچه اونورتر هستن ولی میاد خونه ما  من خوشم نمیاد ولی مامانم زیادی رفیق بازه   اینا هفته ای یه بار خونه ما.. نیان مامانم دلش میگیره مریض میشه...دکتر اعصاب که میرفت دکترش هم گفت دور و برش شلوغ باشه شاد باشه ...برا همین ما هم مجبوری مهمون بازیا رو ادامه میدیم

دلایلت برای خوشت نیومدن بایستی منطقی باشه، چرا خوشت نمیاد. البته اگه دوست داری بگو

پسره رو دیدم بیرون...یه بار همزمان از خونه خارج شدیم رفتیم سمت ایستگاه مترو.. با فاصله بودیم ولی میدیدمش جلوم راه میرفت تف کرد تو خیابون  از همون موقع ازش متنفرم

پسره رو دیدم بیرون...یه بار همزمان از خونه خارج شدیم رفتیم سمت ایستگاه مترو.. با فاصله بودیم ولی مید ...

خانم هلنا، اینکه دلیل منطقی نمیشه، کارشو تایید نمیکنم و هر کسی ممکنه این کار رو بکنه

پسره رو دیدم بیرون...یه بار همزمان از خونه خارج شدیم رفتیم سمت ایستگاه مترو.. با فاصله بودیم ولی مید ...

ظاهرش و رفتارش چطور بود؟ توهینی به کسی، کشیدن سیگار، یا.... ؟

هیز بودنی، تنه زدن به کسی، لباس نامتعارفی، چیزی....؟

2706