2733
2739
عنوان

خدارو شکر میکنم که به حرف دکترا گوش ندادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 107 پست
اگه نمیدونی خانم شما بدون غربالگری برداشته نشده بلکه اجبار غلبارگری برداشته شده یعنی به عهده خانوادس ...

بله باهزینه خودشون شما هم بدون که پزشکا حق ندارن دیگه به خانم های باردار توصیه کنن که برن عربالگری و حق راهنمایی هم ندارن 

اداره آمار 🤣🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کل پزشکی ب مبنا درصد واحتماله پس گلش رو بردارن 🤣🤣🤣

و زوری برخورد میکنن ک میمونی از فضا اومدن انگار

برای شروع غذای کمکی کوجولومو بردم پیش دکتری ک همیشه میبردم

گفت فلان کن و بهمان و ...  یک لیست داد و نگم براتون

دهنم باز موند سر اخر گعتم اقای دکتر ادم اهنی ک نیست برنامه بدم ۲۰ درجه چپ ۴ سانت جلو 

آشنا هم بود 

اومدیم بیرون همسرم گفت نمیشد نگی 

گفتم بابا لینم ادمه فقط کوچولوش

دیگم نرفتم پیشش

2728
😭😭😭 بخدا این چیزارو میشنوم خیلی ناراحت میشم چون خیلی از خانما با تشخیص اشتباه سقط کردن و مشکل پید ...

بله درست

میگم هطا همه جا عست

ولی برای بچه اقواممون تشخیص داد اب اطراف کلیش زیاده 

زایمانشم زودتر انجام شد ب خاطر این قضیه و الان بعد تولد  مشکل دقیق تشخص داده شده بوده

خطا داره حتی آمینیو ینتز ک از ناف بچه انجام میشه

بله باهزینه خودشون شما هم بدون که پزشکا حق ندارن دیگه به خانم های باردار توصیه کنن که برن عربالگری و ...

حرص نخور و خودتو به خنده نزن اول و آخر هرچیزی فقط خداست ولی سیاست کثیف یهود و صهیونیستم بشناس

و زوری برخورد میکنن ک میمونی از فضا اومدن انگار برای شروع غذای کمکی کوجولومو بردم پیش دکتری ک همیشه ...

این چیزایی که میگن همش پشتت یه مطالعه بوده ولی خیلی هاشون رو انجام ندی هیچ اتفاقی نمیفته در واقع اونا چیزی رو میگن که برا سلامتی بچخ بهترع بدون در نظر گرفتن سختی انجام دادنش 

ولی خوب ارا بچه هم ادمه ولی خوب خیلی فیزیو لوژی بدنش با ما ها فرق میکنخ پزشک هم باید چوری بگه که راحت بشه انجام داد 

2740
بله درست میگم هطا همه جا عست ولی برای بچه اقواممون تشخیص داد اب اطراف کلیش زیاده  زایمانشم ز ...

ولی قبول کن هیچ جایی به اندازه غربالگری تشخیص اشتباه و درصد خطاشون بالا نیست تمام حرف من اینه یه جورایی ۱۰۰ تا تشخیص سقط میدن که ۱۰ تاش درسته ولی تهش میگن عیب نداره عوضش اون ده تا بدنیا نیومدن.ولی جدای از این حرفا من مطمئنم که پشت غربالگری یه سیاست کثیفه چون جنینایی که تشخیص دادن قلب ندارن و خانواده ها حاضر به سقط نشدن جزو باهوش ترین بچه ها شدن .

این چیزایی که میگن همش پشتت یه مطالعه بوده ولی خیلی هاشون رو انجام ندی هیچ اتفاقی نمیفته در واقع اون ...

اره درست ولی طوری ک بگه سر فلان ساعت شیر بده سر فلان ساعت غذا و ...

مگه میشه شرایط و موقعیت  هم باید در نظر گرفت 

شاید اون سالت خواب بود

منی ک‌تجربه بچه بد خوابو داشتم موقع خواب هنوز ک هنوزه با سر پنجه راه میریم 

میشد حالیش کرد تایم نیام وعدشه بعد بخوابه

در مواقعی باید از تجربه  و شناخت خودت استفاده کنی 

انشالله سال دیگه با تو دلیت بیای ک البتا اون موقع تو بغل گرمته چشم حتما لایق باشم انشالله

ان شا الله❤

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
2706