2733
2739
عنوان

خواستگارم گفت حیف خیلی خوشگله ولی گدا گشنه ان😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 5792 بازدید | 139 پست
هرکی میاد زندگیمونو می بینه میره 

زود باش دیگه عکستو بزار 

ما نمیگیم چشمات لنزه 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دوستی داشتم  یکسال تمام میرفتیم باشگاه  هر سری من کرایه ماشین میدادم سا اون دوست دیگریم یا میگفت هوس بستنی کردم بریم بخوریم بعد موقع حساب کردن میگفت عه پول بام نیست یا  میخواستیم بریم دیدن کسی میگفتسم شرینی بخریم شراکتی میگفت باشه شما بدین بعدا دونگ خودم میدم  اخر سر نمیداد  خیلی خسیس بود و دو دَره باز

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2728
😂😂 خیلی باحالی خدا شادت کنه شادم کردی😂😂😂

والا پسرا هار شدن خودشون پشگل هم  نیستن ولی میخوان دختر هم خوشگل باشه هم خوش هیکل باشه هم تحصیلکرده باشه هم شغل با پرستیژ داشته باشه هم پولدار باشه هم اخلاق عالی 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
هرکی میاد زندگیمونو می بینه میره 

ببین خواهر زندایی من، خود پسر جهاز خرید یه جشن ساده گرفتن رفتن سر زندگیشون اونیکه مرد زندگی باشه نجابتو خانومی و بساز بودنت کافیه براش

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆
اره پسر برد بهم گفت میشه گل بدی ببرم پس بدم خیلی پولش شده بوده🥺

خدارو صد هزار مرتبه شکر که رفت 

خدارو شکر کن دختر! چرا ایموجوی هات ناراحتن؟ 

خداروکر که این فرد بی شخصیت وارد زندگیت نشد. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2738

متاسفانه الان جونا به ازدواج به چشم معامله نگاه میکنن اکثرا دنبال خانواده مرفح میگردن اصلا به اخلاق و توانایی دختر کاری ندارن

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺

الان همه دنبال تک دختر پولدارن

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
اره پسر برد بهم گفت میشه گل بدی ببرم پس بدم خیلی پولش شده بوده🥺

گل و پس نمیگیرن شاید آشنا داشته اجاره کرده

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺

اگر  عکست گذاشتی لایکم کن

گل و پس نمیگیرن شاید آشنا داشته اجاره کرده

شاید رفته باداون گل چند جا دیگه سر بزنه من جا اسی بودم  اول گلهاش میکندم بعد میدادمش بهش

2706