2737
2734
عنوان

کیا ازمیر یا استانبول زندگی میکنن؟

892 بازدید | 14 پست

اونایی که توی ازمیر انکارا یا استابول ترکیه زندگی میکنن 

میشه لطفا بگید شغلتون چیه و راحت ترین راه کسب درامد چیه؟ 

کلا چه کارایی میشه کرد 

هرکی هس خوشبحالش😂💛

ی مامانم ک توشهرغریبم و ب شدت باوجود ی بچه دست تنهام و اذیت میشم ی وقتاانقد بچم ازهرلحاظ اذیتم میکنه میشینم ب حال خودم گریه میکنم😭💔براآرامش حالم ی صلوات دوس داشتی بفرس ممنون دوستمپسرم...منو باباعاشقتیم😍قول میدیم بهترین زندگیوبرات درست کنیم😘بدون هیچ کموکسری😊مرسی ک بااومدنت زندگی مارو شیرین کردی🍯تو انرژی مثبت مایی🧲🖇️جون اضافه مایی واسه ادامه این زندگی♾️هرچی آرزوی خوبه مال توووووونازپسرم🧿💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اومدم ببینم کی اونجاست🥴

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  

من آنکارا زندگی میکنم زیاد اونطرفا نمیرم.ی مزرعه دارم ماهی ی بار میرم شهر خریدامو انجام میدم.کلا دوس دارم تو مزرعه قشنگم و تو کلبه رویایم باشم تا توی شهر.شغل خاصی ام ندارم بچه های بالا پول میریزن ب حسابم

او شام امشب را مرغ سرو کرده بود

2740
من آنکارا زندگی میکنم زیاد اونطرفا نمیرم.ی مزرعه دارم ماهی ی بار میرم شهر خریدامو انجام میدم.کلا دوس ...

🤣🤣🤣

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
من سن دیه گو زندگی می کنم. خودم فلوشیب ناباروری ام شوهرم جراح مغز و اعصاب خوبه خداروشکر می گذره

اخی چه زندگی خاکی و ساده ای دارید🙂🙂

تلخی عشق از تظاهرهای شیرین بهتر است سیلی مادر کجا و بوسه نامادری!
من سن دیه گو زندگی می کنم. خودم فلوشیب ناباروری ام شوهرم جراح مغز و اعصاب خوبه خداروشکر می گذره

ای وای خواهر دلم سوخت.میخوای شماره کارت بده پول بریزم ب حسابت.با این وضعیت ک تعریف کردی انگار زیر خط فقرین آه خدا دلم سوخت جیگرم آتیش گرفت

2706