2737
2734
عنوان

حس ششم بیا خواهشا اعتقادنداری نیا توتاپییک

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 410 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییییی مرسیییییی قربونت برم     اتفاقا خیلی ب دعای خیر محتاجم منم برات بهترینا های دنیا ...

مآ امیډِمۅטּ بِح خُٖډٰٖآٖسٰٖټٰٖ ڼَه ڼآخُډآ ڼَه ڪَډخُډا شمام امیدت به خداباشه❤😘

2728
از الان بگم من ۵۰٪ احتمال داره درست بگم 

وآسه منم بگو اونی که تو ذهنمه مثل خوره داره جونمو میکنه باعث شده تو دو روز ۲ کیلو کم کنم زاییده ذهنمه یا دارم قشنگ بازی میخورم

2738
۸ ماه دیگه دختر  ۹ ماه دیگه  شایدم اشتباه بگن

به منم بگو. من کی ازدواج میکنم؟ هرچی از خصوصیات اخلاقی و ظاهریش به ذهنت میرسه بگو

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
رشته  انسانی معلمی مدیریت کاربردی ازدواج بیست دو سالگی شهر های بزرگ رتبرو نمیدونم  ایندت ق ...

عزیزم ازت خواهش میکنم همینو بگو 

ح ز رو دوست داره ؟؟

باهاش تاآخر میمونه یاجدا میشن 

پشیمون نیستن دوتاشون از ازدواجشون ؟

2706