2733
2739
عنوان

حس ششم بیا خواهشا اعتقادنداری نیا توتاپییک

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 410 پست
عزیزم ازت خواهش میکنم همینو بگو  ح ز رو دوست داره ؟؟ باهاش تاآخر میمونه یاجدا میشن  پشی ...

ارهه دوسش داره نه جدا نمیشن پشیمونم نیستن

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
عزیزم خواهشا اینم بگو  کدوم شهر میرم دانشگاه ؟ با oازدواج میکنم یا نه ؟ اون قصد ازدواج با من ...

نه اونم میخواد بازیت بده اطراف شهر خودتونی شاید فاصله سه چهار ساعت زیاد دور نیستی

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠
2706