2733
2739
عنوان

دارم برای اولین بار جاری دار میشم😐🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آخری بودم یعنی سه ساله به جمعشون رفتم، در کل زیاد باهاشون جور نباش زیادم دور نباش یه چیز متوسط با ...

راست میگی حرمتها خیلی مهمه تو رابطه

همیشه سعی کردم با خواهر شوهرم رعایت کنم خرمتها هارو وخیلی جدی هستیم  

ولی همیشه معذبم دوس دارم یکی باشه قشنگگ اهل دل بگو بخند مثل خودم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
ینی اگه خیلی صمیمی بشم حتما یه چیزی ازتوش درمیاد؟ حتی اگه دختر خوبی باشه؟ من که الان خیلی ذوق دارم ...

ببین تا ب اخلاق و خصوصیتش آشنا نشدی زیاد صمیمی نشو 

مواظب باش از خانواده شوهرت پیشش چیزی نگی

ولی محبت کن و احترامتم بذار

در کل اون با یه تربیت جدا و فرهنگ جدا تو هم همینطور

وگرنه دشمنت ک نیست

2731
یکی دارم خیلی باهاش راحتم اما در کل سعی کن حسادتش برانگیخته نشه خخخخخ

فک میکنم جریان حسادت بین جاری ها رو اگه جاری بزرگه از اول بهش دامن نزنه خیلی قابل کنترل تر میشه....خودم که سعی میکنم ان شالله

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
راست میگی حرمتها خیلی مهمه تو رابطه همیشه سعی کردم با خواهر شوهرم رعایت کنم خرمتها هارو وخیلی جدی ه ...

من خودم کلا خیلی شوخ و اینام ولی اونجا خیلی رعایت میکنم تازه من و دو تا از جاریام 21سالمونه و باهم عروسی گرفتیم اونا زودتر عقد بودن ولی خب رعایت میکنیم که مشکلی پیش نیاد مثل قبل که پیش اومده البته بین ما نبوده

ببین تا ب اخلاق و خصوصیتش آشنا نشدی زیاد صمیمی نشو  مواظب باش از خانواده شوهرت پیشش چیزی نگی ...

صد درصد

غیبت اصلا دوست ندارم 

همیشه میدیدم مردم از جاری بد میگن باور نمیکردم میگفتم جاری دیگه اونقدرا هم بد نیست بابا با ما چیکار داره تا اینکه جاری آخریه اومد و یه مدت بعد فهمیدم گاهی اوقات جاری میتونه چه شیطان بزرگی باشه فقط برا اینکه بتونه خودشو پیش خانواده شوهر عزیز کنه

از همین جا خاک تو سرت جاری که انسانیت زیر پا گذاشتی 

سه ساعت بخاریو خاموش کن و بشین دعا کن سردت نشه .بزار فاصله بین علم و اعتقاد رو بفهمی
2738

مامان من خواهر نداره 

همیشه میگه جاری من عین خواهرمه

هر مشکلی داشته باشن به هم زنگ میزنن و درد و دل می‌کنن و بعدش اصلأ اصلأ چغولی همو نمیکنن

الان ۲۰ ساله راز های همو میدونن 

خیلی خیلی باهم خوبن 

اگه دیدی پایه هست چرا که  باهم صمیمی بشین 

یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ازت خواهش کنم ضامن منم بشی؟🥺💖  میشه شما هم  دعا کنید تا امام رضا حرفم رو بشنوه ؟💚

در کل جاری ها حسودن حتی خودمون. ولی من عاشق جاری اولیم آنقدر این ماهه دومی رو دوست ندارم با سومی و چهارمی خوبم ولی اون سه تا خیلی صمیمین چون تو یه ساختمونن با مادر شوهرم من و اولی دوریم

راست میگی حرمتها خیلی مهمه تو رابطه همیشه سعی کردم با خواهر شوهرم رعایت کنم خرمتها هارو وخیلی جدی ه ...

دنبال اینکه با یکی بگی بخندی تو خانواده شوهر نباش، نه اینکه غد باشی، من پنج تا جاری هستیم دوتاشون خیلی باهم جیک تو جیکن و هروقت پیش هر کدومشون می‌شینم میبینم درباره اون یکی دیگه بد میگه، همیشه هم سر همین صمیمی بودنشون دعوا میشه و یه هفته خوبن یه ماه قهر، باز آشتی میکنند و صمیمی باز دعوا راه میندازن و قهر

لطفا اگر دیدی جایی برای شما کم گذاشته بودن و برای ایشون نه، به عروس جدید نگو. اون مسئول کم کاری دیگران نیست، فقط اوقاتشو تلخ میکنی و از خودت یه چهره ناجور به جا میذاری.

من عروس پنجم هستم و از عروس اول تا چهارم تک تک اومدن به من گفتن اینوبرای تو خریدن برای من نخریدن برای تو فلان کردن برای من نکردن. خب به من چه؟! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من خودم کلا خیلی شوخ و اینام ولی اونجا خیلی رعایت میکنم تازه من و دو تا از جاریام 21سالمونه و باهم ع ...

۲۱ ساله ماشالله چه جون

من دیگه تو این سایت نمیام آخه اینجا همه خیلی جونن من احساس میکنم مادر بزرگتونم.من رفتم دیگه بای

سه ساعت بخاریو خاموش کن و بشین دعا کن سردت نشه .بزار فاصله بین علم و اعتقاد رو بفهمی
ینی اگه خیلی صمیمی بشم حتما یه چیزی ازتوش درمیاد؟ حتی اگه دختر خوبی باشه؟ من که الان خیلی ذوق دارم ...

عزیزم همه مثل هم نیستن من دوتا جاری دارم خداییش فرشته ان عین خواهرن برام،اگه نبینمشون دلم تنگ میشه براشون،خیلی خیلی پایه ان اصلا جاری نیستن عین رفیق هستیم،پایه ترین ادمای توزندگیمن،خیای دوست داریم همو

۲۱ ساله ماشالله چه جون من دیگه تو این سایت نمیام آخه اینجا همه خیلی جونن من احساس میکنم مادر بزرگتو ...

😂😂😂 جاری اولیم 35سالشه خیلی خوبه اگه اینجوری باشی عالیه فک کن اون بیست ساله ازدواج کرده من و شوهرم 3سالع

2706