2737
2734
عنوان

دارم برای اولین بار جاری دار میشم😐🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 60 پست
همیشه میدیدم مردم از جاری بد میگن باور نمیکردم میگفتم جاری دیگه اونقدرا هم بد نیست بابا با ما چیکار ...

من یکی از جاریام تمااااام جیک و پوک خانواده شوهر رو برای من گفته. یعنی حتی مثلا ۱۰ سال قبل از ازدواج من کدوم برادر با کدوم خواهر دعوا کرده و چه اتفاقاتی افتاده و پشت سر هرکسی چقددددرررر حرف زده. در حدی که من اگه دهن وا کنم یه خاندان از هم میپاشه😄 شوهرمم میدونه اینا رو میدونم ولی دهنم قرصه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
لطفا اگر دیدی جایی برای شما کم گذاشته بودن و برای ایشون نه، به عروس جدید نگو. اون مسئول کم کاری دیگر ...

وای خیلیییی بدم میاد از اینکار

موقع ازدواج من دقیقا یکی دیگه اینکارو میکرد هرکاری میخاستم واسه من بکنن هی میگف واسه من نکردن یا یه کاری میگفتم بکنیم میگف واسه منم نکردن تو هم نکن  یا همش جهیزیه شو به زخم میکشید   انقددد اعصابم خورد میشد که نگو واقعاااا خیلی رفتار سمی هست

قطعاااا اینکارو نمیکنم حرفتون حقه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همه مثل هم نیستن من دوتا جاری دارم خداییش فرشته ان عین خواهرن برام،اگه نبینمشون دلم تنگ میشه ب ...

چه خوب ان شالله ماهم مثل شما شیم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
ینی اگه خیلی صمیمی بشم حتما یه چیزی ازتوش درمیاد؟ حتی اگه دختر خوبی باشه؟ من که الان خیلی ذوق دارم ...

از جاری. فامیل در. نمیاد 

مادرشوهر و میگه لباسهای دوتا جاری. تو دوتا بقچه متفاوت همو جر میدن

2731
مامان من خواهر نداره  همیشه میگه جاری من عین خواهرمه هر مشکلی داشته باشن به هم زنگ میزنن و در ...

وقتی خط قرمز های یه رابطه رو رعایت کنی نتیجش همین میشه

رابطه طولانی و صمیمی

الکی نیس که خدا میگه غیبت نکنید حسادت نکنید خبرچینی نکنید همه اینا افت یه رابطه خوبه

وای خیلیییی بدم میاد از اینکار موقع ازدواج من دقیقا یکی دیگه اینکارو میکرد هرکاری میخاستم واسه من ب ...

دختر جاری من ۶ سال از من کوچیکتره، واقعا به من مربوط نمیشه ۲۰ سال قبل از ازدواج من با عروس اول چه رفتاری کردن! یا یکیشون انقدر بهم گفت واسه تو مادرشوهر نشون خرید، واسه من شوهرم. یه بار گفتم ببین باید برای من یه نشون خریده میشد به منم ربطی نداره واقعا کی پولشو داده ولی اگه شما اروم میشی من میتونم انگشتر نشونم رو تقدیمتون کنم! بهش برخورد فکر کنم😄

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
از جاری. فامیل در. نمیاد  مادرشوهر و میگه لباسهای دوتا جاری. تو دوتا بقچه متفاوت همو جر میدن

ما هم این مثل رو داریم😅

دیگه توکل برخدا

2740

همیشه دوست داشتم جاری داشته باشم یکم کل کل کنیم به شوهرم‌میگم اخه تو چرا داداش نداری میگه ولمون کن دنبال داستانی😐😂

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

جاری می تونه باعث پیشرفتت بشه ولی طوری نباشه که واسه هرچیزی خودتو باهاش مقایسه کنی .ولی زیاد باهاش صمیمی نشو هیچ وقت راز خانواده شوهرو بهش نگو اگه اونم اومد و گله داشت از دسنشون فقط شنونده باش

منم عین تو ام.ولی جاری ندارم.همسرم تک فرزند هست.هیچکدومشو ندارم.ولی فکر میکردم اگه داشتم خوب بود .

حالا تک فرزندی هم مزایای خودشو داره😅