2737
2739
عنوان

دارم برای اولین بار جاری دار میشم😐🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 60 پست
جاری می تونه باعث پیشرفتت بشه ولی طوری نباشه که واسه هرچیزی خودتو باهاش مقایسه کنی .ولی زیاد باهاش ص ...

اوهوم حواسم هست مامانم خیلی از این بابت ضربه خورده من مراقبم همیشه کسی ازم اتو نگیره

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
می‌دونم ولی منو ول کنی با همه صمیمی میشم

قاطی نشو تو مسائلش دخالت اصلا نکن اگه چیزیم پرسید بگو هرجور صلاحته ،مطمئن باش اون زندگیش خودش متفاوت هس حساس نباش بپذیر واینکه تازه وارد هس اولش تحویلش میگیرن حسادت نکنی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنبال اینکه با یکی بگی بخندی تو خانواده شوهر نباش، نه اینکه غد باشی، من پنج تا جاری هستیم دوتاشون خی ...

نکته ظریفی بود

خانواده شوهرم خیلی جدی هستن خیلیم حساسن به حرف

فک کنم خود جاری هم شوخ باشه اینا بدبردلشت میکنن

خودم که هفت ساله جرات ندارم باهاشون شوخی کنم خودم با خانواده خودم خیلییی شوخیی میکنم😶

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
من یکی از جاریام تمااااام جیک و پوک خانواده شوهر رو برای من گفته. یعنی حتی مثلا ۱۰ سال قبل از ازدواج ...

اون دیگه چه حوصله ای داشته و چه حافظه ای داشته

البته من به جاری کوچیکه هیچی نگفتم ولی اون خیلی حرفا که راجب خودم گفته بودن پیشش گفت بهم وزمانی که با خانواده همسر به مشکل خورد برای عزیز کردن خودش رفته  حرفای جاری دیگم رو گفته و احتمال زیاد پشت سر منم به دروغ یه چیزایی گفته.

البته دوسال از این ماجرا میگذره ولی قصد دارم یه روز برم بهش بگم که اینکارو کردی و ما هم خبر داریم و چقد تو کثیفی از لحاظ اخلاقی

سه ساعت بخاریو خاموش کن و بشین دعا کن سردت نشه .بزار فاصله بین علم و اعتقاد رو بفهمی
2731
قاطی نشو تو مسائلش دخالت اصلا نکن اگه چیزیم پرسید بگو هرجور صلاحته ،مطمئن باش اون زندگیش خودش متفاوت ...

منو که تحویل نگرفتن اینو تحویل بگیرن والا خوشحالم میشم

خوشحال میشم اگه اتفاقاتی که برای من افتاد برای کس دیگه تکرار نشه چون آسیب روانیش تا مدتها با آدم میمونه و پاک نمیشه

منو که تحویل نگرفتن اینو تحویل بگیرن والا خوشحالم میشم خوشحال میشم اگه اتفاقاتی که برای من افتاد بر ...

یکم حساس میشی شک نکن ولی همینم عادی میشه میگذره فقطط اصلا خودت مقایسه نکن

منو که تحویل نگرفتن اینو تحویل بگیرن والا خوشحالم میشم خوشحال میشم اگه اتفاقاتی که برای من افتاد بر ...

مطمعن نیستم تا آخر همبن نظرو داشته باشی.منم اوایل مث خودت بودم برام هیچ اهمیتی نداشت و الان ناراحتم میکنه این موضوع

وقتی هی تکرار میشه آدم خودبخود حساس میشه

سه ساعت بخاریو خاموش کن و بشین دعا کن سردت نشه .بزار فاصله بین علم و اعتقاد رو بفهمی

من وقتی وارد خانواده شوهرم شدم ،جاریام یه رفتارهایی باهام کردن خداشاهده یادم میوفته الان بعد هفت سال بغض میکنم،ی بار تو نامزدی از رفتار یکیشون خیلی بهم برخورد به مامانم گفتم ،گفت تو چیزی نگو و کاری نکن،چون تازه وارد این خانواده شدی فردا ی چیزی بگن میگن ما ک مشکلی نداشتیم تا الان ،همش تقصیر این تازه وارده،الان جوری شده که خود جاریام یکیش خیلی صمیمی شده باهام و همه حرفای خصوصیش میگه ،اون یکی هم خیلی احتراممو داره،ولی چه فایده یاد کارهاشون میوفتم ،میگم چون خوب بودم خودم اینا هم باهام خوب شدن وگرنه اخلاقشون عوض نمیشد 

2738
منم عین تو ام.ولی جاری ندارم.همسرم تک فرزند هست.هیچکدومشو ندارم.ولی فکر میکردم اگه داشتم خوب بود .

ازاینکه شوهرتون تک فرزنده راصی هستین؟ پیش خانواده عزیزن؟ بچه ننه نیستن. همیشه ارزومیکنم بچم تک عروس بشه

.اللهم صل علی محمدوال محمد.
من وقتی وارد خانواده شوهرم شدم ،جاریام یه رفتارهایی باهام کردن خداشاهده یادم میوفته الان بعد هفت سال ...

از اول خاستن بهت رو ندن بقولا همون بحث کشتن گربه هست

جاری ما از اول بهش رو دادیم باهاش خوب بودیم تو زرد از آب دراومد

چقد دوست دارم بزنم لهش کنم

از اول خاستن بهت رو ندن بقولا همون بحث کشتن گربه هست جاری ما از اول بهش رو دادیم باهاش خوب بودیم تو ...

ولی خیلی رفتار زشتی داشتن مثلا یکیشون وقتی میومدم باهاش دست بدم و روبوسی ،یهو صورتشو میکشید عقب می‌گفت نه نه ببخشید ،حالا قبل من با هزار نفر روبوسی کرده بودا،

ازاینکه شوهرتون تک فرزنده راصی هستین؟ پیش خانواده عزیزن؟ بچه ننه نیستن. همیشه ارزومیکنم بچم تک عروس ...

بد نیست.ولی من دوست داشتم خواهر و برادر داشت.بچه ننه نیست.من فکر میکنم به خانواده بستگی داره.خانواده خوب باشن حالا هر چند تا باشن.یه دونه هم باشن .ولی بد باشن هم خوب نیست.

من وقتی وارد خانواده شوهرم شدم ،جاریام یه رفتارهایی باهام کردن خداشاهده یادم میوفته الان بعد هفت سال ...

حالا بازم مواظب باش.حد و حدود خودت را با خانواده شوهر حفظ کن.خوب باش و مهربونی کن.ولی مساعلت را بهشون نگو