2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لابد درست میگن

نمیدونم والا گیج شدم

البته خدابیامرز به هیچ خوراکی نه نمیگفت😆

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2728
اخه من خوابای بی معنی هم اکثرا تعبیر دارن ،چون رویای صادقه همیشه میبینم منو نگران کرده     ...

خواب درست مقدمه و موخره داره هر خوابی معنی نداره .من استاد داشتم ‌لابد شما بهتر میدونید .سلامت باشید

اره غذا و خوراکی و اینا که میدن خانوادش منم دستم تنگه ولی بازم شوهرم یه چیزایی میگیره بیشتر قران م ...

من پنج سالم بود یبار یکی از فامیلای دور شوهرخالم اینارو دیدم که بنده خدا عقب مونده ذهنی بود ، این طفل معصوم بعد چند سال فوت شد اصلا هم بجز اون یبار ندیدمش ، پارسال خوابشو دیدم گفت انقدر دلم پرتغال میخوادد بهم میدی؟؟ اصلا بهش نه فکر کرده بودم نه چیزی خیلی جالب بود برام

2738
من پنج سالم بود یبار یکی از فامیلای دور شوهرخالم اینارو دیدم که بنده خدا عقب مونده ذهنی بود ، این طف ...

آخی😞😢

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
خواب درست مقدمه و موخره داره هر خوابی معنی نداره .من استاد داشتم ‌لابد شما بهتر میدونید .سلامت ...

گلم قصد توهین نداشتم ولی اینجوری هم که فکر میکنید نیست خواب خیلی پیچیده تر از این حرفاس ، مثن من چندماه پیش ی لحظه چشام رو هم رفت خواب دیدم دارم تو خیابون قدم میزنم ینفر با چاقو اومد از پشت زد تو سرم مردم کلی هم خون اومد ،هیچ مقدمه و مخره خاصی نداشت ، برا هر کی تعریف میکردم میگفت هیچ معنی نداره استرس داشتی شاید ، دو روز بعد دقیقا همین اتفاق واسه یکی از فامیل های دورمون افتاد  

اونم هم.ن عز...بود 

خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شدن شش ماه پیش؛ تو همون حالت مریضی هستن که زنده بودن بعدچند روز خونه ما چند روز خونه داییم تا اونجا فوت کردن بعد مراسم اینا که من گریه میکردم به بابا گفتم که منو قربانی کن به جای گوسفند و بابام قبول کردن رفتیم یه جا چاقو آوردن ولی دیدم  کند بود  من ترسیده بودم به بابام گفتم منو بی هوش کن بعد قربانی کن دیگه رفتیم که این کارو بکنند من گوشی ساعت 5و 20دقیقه صبح زنگ خورد بیدار شدم 

اگر میدونید بگید ممنون

بخاطر همینه عزیزم .تو خواب با قدرت خیال تغییرش میدی هر باربه شکلی 

خواب دیدم بچم پسره ابجیم با دستمال مثل قدیمیا پوشکش کرده بود بازش کرده بود دسشویی بزرگ کرده بودداشت پاکش میکردبعدمن میگفتم چرابستیش خودش بلده دسشویی کنه بچه هم  نوزادبود،این در صورتیه که من پسرندارم دختردارم

2706