2726

اگه حس میکنی واقعا بد و ترسناکه برای کسی تعریف نکن و پیش خودت تعبیر خوب بکن و صدقه بده.

ولی لزوما هر خوابی که به ظاهر بده تعبیر بدی نداره. مثلا اگه کسی خواب ببینه مرده یعنی عمرش درازه

الهی به امید خودت...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط با قطعیت بگم اون خواب لعنتی دندون کنده شده از همه بدتره بقیه شو میشه ی کاری کرد

نه گلم خواب افتادن دندون هم همیشه بد نیست شرایط داره ، اینکه کدوم دندون باشه و چجوری ، درضمن حتی با صدقه هم رفع میشه چون من دیدم‌ همچین خوابی و تعبیرشم اتفاق افتاده ، صدقه بده 

شایدتعبیرش خوب باشه... بگین. حتما تعبیرش خوبه

تعبیر بلدی؟؟

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706