2733
2734
عنوان

واقعا خیلی ناراحت شد و ذوقم کور شد 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 29 پست
خیلیا لانه گزینی داشتن

آخه لانه گزینی و میگن در حد یکی دو قطره هستش من کاملا خونریزی دارم البته الان اولشه ولی مشخصه که پریود شدم گرچه دل درد ندارم مثل سریای قبل نمی دونم دیگه قسمت نبود این ماه هم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه نداشتم عزیزم 

ببين بعضيا خونريزي دارن شمام فعلا وايسا

من خودم موقع بارداريم خونريزي داشتم ابجيمم همينطور ولي حامله بوديم

شمام فعلا صبر كن شايد باردار باشي

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
2731
آخه لانه گزینی و میگن در حد یکی دو قطره هستش من کاملا خونریزی دارم البته الان اولشه ولی مشخصه که پری ...

یی دو قطره نیست که خونریزی دو سه روزست. دوست من باردار شده بود ماه اول کامل پریود شد ماه دوم پریود نشد و حالت تهوع داشت دیگه دکتر و اینا رفت که فهمید باردارع

اخی الهی بگردم خیلی حس بدیه واقعا  ایشالله ماه دیگه ولی حتما ازمایش برو شاید لکه بینی

امید به خدا ممنونم ، آره واقعا انتظارشو نداشتم خورد تو ذوقم ولی خوب حتما خیر و صلاح در این بوده نمی دونم 

ببين بعضيا خونريزي دارن شمام فعلا وايسا من خودم موقع بارداريم خونريزي داشتم ابجيمم همينطور ولي حامل ...

نمی دونم قشنگم امید بخدا چشم صبر میکنم ببینم چی میشه هر چی خیره راضیم به رضای خدا 

2740
امید به خدا ممنونم ، آره واقعا انتظارشو نداشتم خورد تو ذوقم ولی خوب حتما خیر و صلاح در این بوده نمی ...

حتما برو یه ازمایش بده

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
یی دو قطره نیست که خونریزی دو سه روزست. دوست من باردار شده بود ماه اول کامل پریود شد ماه دوم پریود ن ...

چه جالب ، واقعیتش منم خیلی این چند روزه تهوع داشتم خیلیا واسه خودم عجیب بود چون هیچ وقت نزدیک پریود تهوع نداشتم دیروز هم که بی بی مثبت شد دیگه گفتم لابد هستش ولی خوب امروز خیلی شیک و مجلسی تصوراتم خراب شد نمی دونم واقعیتش 

اوکی میرم حتما عزیزم 

فدات منم یه سری بی بی زدم مثبت بود دقیقا سه هفته بعدش پری شدم به دکتر گفتم گفت یا بی بی چک خراب بوده یا سقط شده دقیقا یه چند وقتی همین جوری لکه بینی داشتم بعد دوماه حامله شدم

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
فدات منم یه سری بی بی زدم مثبت بود دقیقا سه هفته بعدش پری شدم به دکتر گفتم گفت یا بی بی چک خراب بوده ...

ای جانم مبارک باشه عزیزم ، دیگه هر چی خیر و صلاحه همون پیش میاد راضیم به رضای خدا 

ای جانم مبارک باشه عزیزم ، دیگه هر چی خیر و صلاحه همون پیش میاد راضیم به رضای خدا 

اره گلم خدا بزرگه 😍😍الهی هر وقت میده سالم وسلامت وصالح بده

2706