2733
2739

بچه ها من دیروز روز ۲۹ سیکلم بود بی بی چکم مثبت شد چند دقیقه بعد هم نه ، همون لحظه و ثانیه اول مثبت شد ولی امروز بعد از نماز صبح عادت ماهیانه ام شروع شد و بله تمام ذوقم به فنا رفت ... 

عیب نداره ولی خیلی ناراحت شدم ... بمونه به یادگار امروز هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ولی چرا آخه ؟ قدر بده این بی بی چک سری های بعد صبر میکنم نشد یه راست میرم آزمایش ... والا 

مطمئني پريوده؟

منم اينطور شدم 

لكه بيني بود نه پريود

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 

اخی الهی بگردم خیلی حس بدیه واقعا 

ایشالله ماه دیگه ولی حتما ازمایش برو شاید لکه بینی

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

الهی به زودی تاپیک بزنی و خبر باردارشدنتو بهمون بدی

از ته قلبم برات دعا میکنم خدابهت اولاد سالم و صالح بده❤

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
آزمایش بده و برو دکتر احتمالا لانه گزینی هست و عادیع ولی حتما برو دکتر زنان 

میرم حتما ، حالا اتفاقا قبل از تخمک گذاری و اینا رفته بودم و چک شدم هیچ مشکلی نداشتم ولی خوب نمی دونم چرا اینطوری شد هشت ماهه الان اقدامم ، یه دختر دارم برای دومی اقدام کردیم مشکلی هم نداریم نمی دونم چرا اینطوری میشه ایندفعه ... حتما صلاحی هست ولی آره باز میرم شنبه دکتر 

میرم حتما ، حالا اتفاقا قبل از تخمک گذاری و اینا رفته بودم و چک شدم هیچ مشکلی نداشتم ولی خوب نمی دون ...

منم دوسال اقدام بودم و این ماه باردار شدم. ایرادی ندارد عادیع دیگه

2706