2737
2734
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18428 بازدید | 395 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربه زندگی تو یه ساختمون رو نداشتم و تا حالا دور و برم همچین شرایطی ندیده بودم ک بدونم چی میشه&n ...

من تجربه شو دارم فقط تا خونه مستقل نگرفتین بچه دارنشو ماشین پیش کش . مادرشوهر من سرویس فامیل ودختراش کرده بود شوهرمو با اینکه ماشینو خودش با بدبختی خرید

2731

شما که ماشین اوناست ما ماشین خودمونه هر جا میریم مادرشوهرم هم توقع داره بیاد 12 سال طول کشید تا از سرش انداختیم تازه مسافرت میرفتیم یا فامیلای من میامدن توقع داشت خودشون یا حد اقل دخترش رو ببریم میگفت اینم که فامیلاتو میشناسه بیاد تنهاست تو خانه 

تازه هر چی میشه میگه شمازیاد میرید مسافرت 

الانم مهمونی میریم باید بریم اونارم بیریم 

یا جمعه صبح که پا میشه زنگ میزنه به ما کجایین چیکار میکنین نهار چی دارین ؟

دیگه شوهرم انقدر بهش گفت جمعه ها به ما کار نداشت باش یه کم بهتر شده 

فقط میتونم بگم تو کاری نمی تونی بکنی کار شوهرته

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

بعضی مادرها مغز پسررو میبرن .ما دوتا مسافرت بدون اینکه بگیم رفتیم دقیقه نود گفتیم ینی انقدددددرررر تا چندماه گله و شکایت کرد این زن ک الان دیگه ب مسافرت فکر نمیکنم با اینکه ما کاملا مستقلیم خونه و ماشین جدا ولی بازم این انتظارها هست 

حالا مامان من التماسش میکنن بیا بریم عروس و پسر میگه ن دو نفره برید اینا خاطره میشه براتون 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ماشین مال پدرشوهرته اونا همراهتون میان؟؟؟ یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ساختمو ...

وای این چ حرفیه پدر منم ماشینشو میده داداشم اصلااااا هم انتظار ندارن مادرم ک ببرنش با خودشون چ تفسیریه

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
وای نههه من اصن دوست ندارم دو نفره هامون نباشه من دوست دارم یه جاهایی تنهایی بریم اینجوری فک میکنم آ ...

شما برو خونه مادرت

شوهرت ماشينو برداره بياد دنبالت

از اونجا بريد

البته شوهرت باهات هماهنگ باشه

بگه دارم ميرم دنبال يه كاري

نگه براش

همين راه به ذهنم رسيد

2740

اول اینکه شرایط و میدونستی 

دوم اینکه خب حق داره دوست نداره کادرشو دلخور کنه 

سوم اینکه شما هم حق داری ولی مشکله شوهرته که ماشین نداره 

چهارم اینکه هم خر و خرما رو با هم نخواهید که هم راحت باشید هم ماشین خودتون نباشه خب با اژانس برید منت کسیو نکشید که متوقعی هم بشن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
اکثر مادرشوهرای دهه ی ۳۰ و ۴۰ از لحاظ فرهنگی هنوووز تو دوران قدیم سِیر میکنن و به پسرشون نگاه ابزاری ...

اصلا ربطی به دهه نداره 

من اکثرا مادرشوهرهایی که اطرافم دیدم سالی یه بار هم خونه پسرشون نمیرن چه برسه مسافرت و بیرون رفتن و حتی جلو ماشین هم نمیشنن

شاید این مسائل هنوز تو روستاها هست

مادرشوهرم خودم سنش بالاست ولی کاری نداره یا مادر خودم نسبت به عروسهاش

ما سه تا دختریم مادرشوهرمون سن بالاست ولی هرسه خوبن

مادرشوهر جوان هم دیدم اذیت میکنه

ربطی ب ماشین نداره اینجوری بار اومده شوهر منم همینه تازه ما خونمون جداست ماشینم مال خودمونه هر جا میریم باید اونا رم ببریم اعتراضم میکنم میگه اخه تو چرا انقدر حسودی خب بذار اونام بیان چی میشه تنهان گناه دارن😒

عزیزم منم مثل شما بودم هرجا می‌رفتیم مادر شوهرم خودش با زبان می‌گه منم ببرین و شوهرمم ن نمیگه مادرشوهرم خیییلییی وابسته شوهرمه منم واقعا از این وابستگی زیاد اذیت میشم درسته میدونم مادرشه زحمتشو کشیده ولی من چ گناهی کردم ک بد ۶ سال زندگی ی مسافرت دونفره نرفتیم  واقعا عذاب اوره یکی نیس بهش بگه تو ک انقد وابسته پسرتی چرااا میری براش خواستگاری زن بگیری ....والاا