2726
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18428 بازدید | 395 پست
چیزیه ک کاملا مطلع بودی و قبولش کردی کاری از کسی برنمیاد

من تجربه زندگی تو یه ساختمون رو نداشتم و تا حالا دور و برم همچین شرایطی ندیده بودم ک بدونم چی میشه 

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡
بگو با مترو یا اتوبوس یا اسنپ بریم..

نمیدونم میاد یا نه 

میگه خودمون ماشین بخریم راحتیم دگ 

ولی میدونم ماشین هم بخریم بازم همین اش همین کاسه اس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای کاش مادرا اینو درک کنن که خدای بچه‌شون نیستن ، درسته زحمت کشیدن بچه بزرگ کردن ولی نباید تا ابد وابسته بچه بمونن و حس مستقل بودنو ازشون بگیرن این ظلم بزرگیه که در حق بچه‌شون می‌کنن ! 

من تجربه زندگی تو یه ساختمون رو نداشتم و تا حالا دور و برم همچین شرایطی ندیده بودم ک بدونم چی میشه&n ...

یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ماشین مال پدرشوهرته

اونا همراهتون میان؟؟؟

یعنی تو نمیدونستی ک وقتی ساختمون مشترک باشه خواه ناخواه دخالت پیش میاد؟؟

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2728
عزیزم ربطی به ماشین نداره شما ماشین از خودتونم داشته باشین بازم وضع همینه چون شوهر شما اینطوری میخوا ...

آره خب چیکاررکنم اینجوری نباشه خیلی حرص میخورم شرایط اینم نداریم ک از این خونه بریم اصن شرایط هم باشه شوهرم عمرا نمیادد

مشکل از شوهرته حتی اگه ماشین خودتونم بود مادرشو دوست داشت با خودش همه جا ببره 

خیلی سخت خیلی دارم اذیت میشم 😔😔😔😔

عزیزم ربطی نداره ما هم خونه جدا هستیم هیچ جا دو نفره نرفتیم حتی بعد که سه نفره شدیم نه تنها مادرش بل ...

وای نههه من اصن دوست ندارم دو نفره هامون نباشه من دوست دارم یه جاهایی تنهایی بریم اینجوری فک میکنم آزاد نیستم 

عزیزم یه چیزی بگم تورو خدا ناراحت نشو به خدا کلی میگم شما قبل از ازدواج این شرایط رو میدونستید یع ...

نه من نمیدونستم ک اینجور اخلاقتو دارن 

نمیدونم میاد یا نه  میگه خودمون ماشین بخریم راحتیم دگ  ولی میدونم ماشین هم بخریم بازم هم ...

مطمعن باش همین آش و همین کاسه س..

بعضی وقتا بگو بدون ماشین بریم خرید...یا پیک‌نیک.. 

اگه مامان شما دم و دقیقه باتون می اومد بخدا صداش در می اومد.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
باید کم کم کاری کنی مستقل بشی اگه میگه چون کاشین اوناس بگو خب اصلا با تاکسی بریم  خواستتو بگو& ...

فک نمیکنم با تاکسی بیاد 

وای نههه من اصن دوست ندارم دو نفره هامون نباشه من دوست دارم یه جاهایی تنهایی بریم اینجوری فک میکنم آ ...

منم دوست نداشتم حس دو نفره سفر رفتن ندیدم ولی کلی گفتم فکر نکن چون یه جا هستی اینجوری بری جای دیگه شوهرت احتمالا مادرش میاره خخخ روش کار کن ایشالله موفق بشی

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
مثلا کجاها را تعارف میزنه شوهرت؟به شوهرت بگو هر وقت میخوای ماشین بگیری بگه میخوایم بریم خرید یا دکتر ...

هر جا با ماشینشون بریم تعارف میزنه 

خب چرا برای باید برای یه بیرون رفتن بترسیم و ازشون پنهون کنیم و دروغ بگیممم؟؟؟مگ حق نداریم !!!

اولش دیدیو قبول کردی الان میخوای یه مشت بچه مدرسه ای راهنماییت کنن

من هیچ رو ندیدم عزیزم 

من تجربه اینجوری زندگی کردن رو نداشتم و چون خودم و اطرافیان این موضوعات رو درک میکنیم فکر میکردم مسلما بقیه هم اینجور مسائل رو رعایت میکنن ک متاسفانه بعد از به دست آوردن تجربه فهمیدم همه اینطور نیستن وحالا به دنبال راه چاره افتادم 

ما هم سال اول زندگیمون تو یه ساختمان بودیم ماشین هم واسه اونا بود..ما هر وقت کار داشتیم ماشینو میبرد ...

اهوم منم همینو میگم میگم گاهی اوقات خب حق دارن پسرشون ببرتتشون بیرون خب بهشون بگیم اما یه وقتایی دوست دارم با شوهرم تنها باشم ک متاسفانه نه خانواده شوهرم رعایت میکنن نه شوهرم روش میشه ک تعارف نزنه همش میگه زشته ماشین مال اوناس نگم دلخور میشن ....دگ واقعا نمیدونم چی بهش بگم یا چیکار بکنم ک متوجه بشه منم سهمی دارم از این زندگی 

مشکل اصلی همسر خودته...ماشین باباشه که باشه دیگه هرجا رفتن تعارف زدن نداره که...اگ بخاطر ماشین میگه ...

رفت و آمد کم میکنم مادرشوهرم بیشتر لج میکنه گوش شوهرمو پر میکنه متاسفانه فرهنگ به شدت پایین 

2706