2737
2734
کیکو پختم  وقتی خنک شد و چندساعت تو مششما تو یخچال موند بعد به سه لایه برش دادم کیکو  بعد ...

واقعا تحسینتون میکنم از این همه صبر و حوصله برای هزارمین بار دستورشو گفتین 😍👌🏻👌🏻👌🏻💐🌹 

یه دونه ای 😘

ناهاره امروزمون، به اون کته ی  زشت توجه نکنین(چون باردارم خیلی کم زعفرون زدم)😅 کباب تابه ایش خ ...

مامان هشتادي يه سوال تو راهی تون بچه دومتون میشه یا اول 🙃

ببخشید که فضولی میکنم 🫣

چون خودم ۱۹ سالمه و یه دختر دارم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا تحسینتون میکنم از این همه صبر و حوصله برای هزارمین بار دستورشو گفتین 😍👌🏻👌🏻👌🏻💐🌹  ...

فدات شم عزیزم ممنونم از لطفت😘😘😍😍😍❤️❤️

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
عه فک کردم خامه س 😄

نه کرم پنیریه مخلوط خامه و پنیر😁

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2728
مامان هشتادي يه سوال تو راهی تون بچه دومتون میشه یا اول 🙃 ببخشید که فضولی میکنم 🫣 چون خودم ۱۹ سا ...

خواهش میکنم

زنده باشه دخترتون چند وقتشه؟ 

من یه پسره ۹ ماهه دارم. توراهی میشه دومی

۲۱ سالمه

کاربر سال ۹۸ /متولد ۸٠/پسر کوچولوی نازم عشقمه😍/ یه دخمل تو راهی ام داریم😍
خواهش میکنم زنده باشه دخترتون چند وقتشه؟  من یه پسره ۹ ماهه دارم. توراهی میشه دومی ۲۱ سالمه

ممنون عزیزم دخترم پنج سالشه 

اهاااا‌خیلیم خوبه خدا حفظشون کنه واستون 😍😊

من خودم همینطور فکنم حامله باشم هنوز آزمایش ندادم 🤭

2738
😘💐خودت بزرگواری 

❤️❤️❤️🫶

اهاااا یکم شک داشتم چون رقیق بود 😄

نه رقیق نبود اینجور به نظر میاد😚

اهاااا که اینطور😉 💚💜

😚😁❤️

نه خامه صبحانه خوشمزه نیس حتما قنادی بگیر مارک خوب بگیر مثلا کولاک زیاد جالب نیس سریع شل میشه

عزیزم خامه قنادی گرفتم ی سوال داشتم میتونم ژلاتین بزنم بهش هم بزنم که احیانا شل نشه؟اخه اول بار قتادی خریدم

عزیزم خامه قنادی گرفتم ی سوال داشتم میتونم ژلاتین بزنم بهش هم بزنم که احیانا شل نشه؟اخه اول بار قتاد ...

عزیزم من تا حالا نزدم ولی فک کنم بشه یبار تو پیج دکو کیک دیدم که واسه ماسوره کاری ژلاتین زدو براق شد میخوایید چک کنید پیجو من نتم ضعیفه باز نمیشه

البته فقط واسه ماسوره کاری که اونم شرایط داره زدن ژلاتین 

2706