2733
2739

تنبلانه ، سیب زمینی کریسپی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
وای خدا چقدنازه😍واسه یلدای امسال حتما درس میکنم

اره حتما درست کن بریلو خیلی خوشمزس طعم کیکو خوشمزه تر میکنه ولی تا یه حدی رقیقش کن زیادی رقیق بشه کیکت از زیر پیدا میشه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه جور غذایی دوست دارم🤣

اسی جون خییلی تاپیک خوبی بود، خیلیایی  که حال روحی خوبی ندارن اینجور تاپیکا  به آدم  انگیزه میده، از تجربیات همدیگه استفاده میشه، خود عکسا، کدبانویی  دوستان جذابیت داره، موفق باشید عزیزم  

2740
چجور درست کردب

کیکو پختم  وقتی خنک شد و چندساعت تو مششما تو یخچال موند بعد به سه لایه برش دادم کیکو  بعد دور تا دور کیکو تراشیدم که گرد بشه هم با چاقو میشه هم رنده بعد خامه کشی کردم و بقیه مراحل که عکسشو گذاشتم😊

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

اینم فطیر که به شکل پرنده درستش کرده بودم

2706