2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هویج های روس و چه جوری درست کردی عشقم؟؟؟

همون کرم پنیری رو رنگ کردم ریختم تو قیف سر قیفو خیلی کوچیک برش زدم اروم اروم هویجارو زدم

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
عزیزم خامه رو هربار فقط سیصد چهارصد گرم فرم بده اول برای فیلینگ و استر کشی بعد کیکو بزار تو یخچال اس ...

سلام یعنی این خامه کاله رو هم  باید با هم زن فرم داد به چه مدت با دور تند باید هم زد. 

من فک میکردم اماده مصرف، همین جور کشیدم به کیکم ولی زود اب شد 

2731
اینستا ندارم متاسفتنه بازم ممنونم🌺

عه چه حیف باشه عزیزم میفرستم همینجا

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
سلام یعنی این خامه کاله رو هم  باید با هم زن فرم داد به چه مدت با دور تند باید هم زد.  من ...

نه دیگه باید فرم بدین تو پستای قبلی گفتم بزارید بیرون یخش باز شه مثل بستنی اب شده بشه یک دیقه با دور کند بزنید همش که اب شد با دور تند بزنید زمان خاصی نداره بستگی به قدرت همزنتون داره تا جایی که خامه مات بشه و حالت پوک مانند بشه رد پره های همزن بمونه و تیکه های خامه به اطراف ظرفتون بپاشه

نذري امسالم كه تنها براي ١٠٠ نفر عدس پلو درست كردم..البته بركت شد و ١٣٠ تا شد و يك منظقه بسيار محروم ...

ای جانم انشالله خدا به تنت قوت و به مالتون برکت بده❤️

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
فداااات

عزیزم من خودم ازین رسپی استفاده میکنم برای کیک شیفون حتی برای مشتریام طعمش فوق العادس یبار همینجا واسه یه بنده خدایی فرستادم نتونسته بود دربیاره ولی دقت کنی عالی میشه این رسپی یه کیک یکونیم تا دوکیلویی میده بستگی به میزان خامه و موزو گردو داره برای کم زیاد کردنش یا موادو نصف کن یا دوبرابر ببخشید بی کیفیته از روی گوشی قبلیم عکس گرفتم صفحه اش ترک داره

عزیزم یه سوال دیگه داشتم من چندتافوانت داشتم حدود دوماهه ازشون استفاده نکردم دیدم مثل سنگ شدن بااینک ...

عزیزم شما درمورد کیک انار پرسیده بودین؟از رو گوشی قبلیم عکس گرفتم هم صفحه کثیف بود هم پر از ترک و هم عکس مربوط به چندسال پیشه

بریلو رو اینجوری ریختم

من عکس ندارم اما دیروز یه عالمه سیب زمبنی سرخ کرده خوردم با سالاد و سس  چیلی

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
عزیزم شما درمورد کیک انار پرسیده بودین؟از رو گوشی قبلیم عکس گرفتم هم صفحه کثیف بود هم پر از ترک و هم ...

وای مرسی گلم 

من یکم برشش ومشکل دارم 

عزیزم میشه پیجایی که گفتی صفرتاصد یا میدن ونکات میگن برام بزاری توکامنتا دیدم گفتی ولی صفحات خیلی رفته جلو اگه میدونی کدوم صفحه س برم دربیارم

. 🌻🌻💚
وای مرسی گلم  من یکم برشش ومشکل دارم  عزیزم میشه پیجایی که گفتی صفرتاصد یا میدن ونکات می ...

اره عزیزم صفحه پنجاهو پنج و صفحه پنجاهو شش