2737
2734
به به عااااالیه کارهات کدبانو   تو اینستا پیج دارین عزیزم

مرسی عزیزم،نه ۴ سال دیگه کار نمیکنم

یک روز آخرین کسی که تو را میشناخت خواهد مرد و خاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد😔😔( بعد ۵ سال عضویت بخاطر حرف حق تعلیق شدم🙄)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اينو تازه ديدم خيلي قشنگه 😻

ممنون چشماتون قشنگ میبینه😘😘

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
راستی یه سوال گلم  خامه رو چطور به رنگ طوسی در میارین یعنی رنگ خوراکی طوسی هم هست یا خودمون با ...

عزیزم مشکی رو اضافه کنید به خامه میشه طوسی😚البته مشکی ژله ای ته رنگ داره یا به بنفش میزنه یا به سبز

پس سعی کنید از رنگ پودری استفاده کنید

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2738
عزیزم مشکی رو اضافه کنید به خامه میشه طوسی😚البته مشکی ژله ای ته رنگ داره یا به بنفش میزنه یا به سبز ...

اهااا بازم خیلی ممنون ازینکه اینقد با حوصله جواب میدین😘🥰 

البته سوالات ما هم زیاده 🫢

اهااا بازم خیلی ممنون ازینکه اینقد با حوصله جواب میدین😘🥰  البته سوالات ما هم زیاده 🫢

خواهش میکنم عزیزم

هروقت سوالی داشتی بپرس تو سایت باشم و ببینم حتما جواب میدم اگه بلد باشم🥰

فدااااای مهربونیات 😘😘🌹 این اگه من باشم که کلی سوال پیچتون میکنماااا 😄😅😅

قربونت عزیزم  این حرفا چیه خوشحال میشم اتفاقا کمکی کنم😅😘😘😘

2706