2733
2734
عنوان

احساستون موقع رقص دونفره عروسیو😍💙😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5664 بازدید | 231 پست

اهنگ اذری بی کلام ملایم

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
آهنگشو یادم نیست فقط میگفتم کاش شوهرم دیگه نرقصه🥲🥲🤣

🤣🤣

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهنگش عروس مهتاب بود 

احساسم هم چون سرما خورده بودم موقع رقص گرمم شده بود 

هی استرس داشتم دماغم نریزه بیرون برق بزنه تو تاریکی

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2728

والا مارقص دوتایی انچنانی نداشتیم اخه ی چندسالی هست که تانگو میرقصن وخیلی عشوه میان اونموقع که من عروس شدم شاباش میریختن وهمینطوربچه هالای دست وپابودنومابااهنگ تویاس منی فرزادفرزین رقصیدیم ولی اصلن ب دردرقص عروس دامادب نظرم نمیخورد

مجردم 

واااییی فکر کردن بهشم عذابم میده من عروسی نمیگرم همون عقد بسه 😑😐

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️
2740
فدای سرت گذشته دیگه انشالله از این به بعد همیشه پر از خاطرات قشنگ باشه زندگیت

فدات ممنون

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
چرا؟

مثل زن بیوه ها بردنم، عروسی نبود ی جشن کوچیک بود مادرشوهرم ن بهم تبریک گف ن شاباشم کرد خرید عروسیم نداشتم حتی زیر لباسم کفش مشکلی دوران مجردیمو پوشیدم، شوهرمم مثل سگ بود اون موقع ب ناچار میخواستم بیام سر زندگیم، خودمو تصور می‌کنم تو اون لباس زوار در رفته عقم میگیره تموم عکسای اون موقعم پاک کردم 

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
ببخشید عزیزمم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂

راحت باش 😅

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد
من فقط دوست دارم با عشقم خوشبخت بشم و به اون برسم نه با یکی دیگه 🥺❤️

عزیزم توکل بر خدا اگه عشقت هم دوست داره که چه بهتر و راحت تر 

من یکیو خیلیی دوست دارم اما فقط خودمو خدا میدونیم دیگه هیچ کس حتی نمیشه به اون بگم که دوسش دارم 

اما بازم هرچی قسمت و خواست خدا باشه 🙏❤

روزی از میان این همه درد اُمید می روید🧚‍♀️💗🌱🌈ماهرو۱۲💜یه دختر مهربون با قلب سفید🤍🥰تیرماهی ام خونگرم از جنس ماه ام💟🌙خدایا صدهزار بار شکرت برای همه نعمت هایی که بما داده ای😍💖💚
خداروشاکرم که انقدر خوشبختییی...اهنگ فوق العاده ایه،چوخ شیکیر بین شیکیر سنِ منَ ورنَ

ممنونم عزیزم بله خیلی خیلی آهنگ قشنگی بود😍😍😍❤❤❤

✌🏻عاقل تر آنیم که دیوانه نباشیم✌🏻
مثل زن بیوه ها بردنم، عروسی نبود ی جشن کوچیک بود مادرشوهرم ن بهم تبریک گف ن شاباشم کرد خرید عروسیم ن ...

عزیزدلم حق داری....الان زندگیت باهمسرت خوبه خداروشکر؟

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
2706