2737
2739

بیاین همگی بگین تا کلی حس خوب بگیریم،اسم آهنگتونم بگید.🌻🤭😍

پربازدیدش کنیم تا توی این روزای بد یکم حال دلمون خوش شه.❤️💜

ممنونم که شرکت میکنید توی تاپیک.

منتظر خاطرات قشنگتون هستم.😍

راستی دعا کنید من هم به زودی عروس شم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مجردم در حد کراش دارم🤣🤣😅😂😂

اما انشالا اومد منو پیدا کرد بگیره این شاهزاده سوار بر اسب 🤭😍

با اهنگ زندگی با توچقد قشنگه قراره برقصیم😂😂😍😍🤩🤩

دعا ‌کنید دوستان🥰

روزی از میان این همه درد اُمید می روید🧚‍♀️💗🌱🌈ماهرو۱۲💜یه دختر مهربون با قلب سفید🤍🥰تیرماهی ام خونگرم از جنس ماه ام💟🌙خدایا صدهزار بار شکرت برای همه نعمت هایی که بما داده ای😍💖💚
2738

پربازید شد برای شفای درد لاعلاج 10 سالم دعا کنین صلوات بفرستید خدا خیرتون بده اجرتون با امام حسین 😔

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..

من جشن عروسی نخواستم و نگرفتم 

یه دورهمی خیلیی کوچولو با خانواده هامون گرفتیم 

رقص دو نفره جدا هم نداشتیم خوشم نمیومد😂

در کنار بقیه زوج ها دو نفره رقصیدیم یکی از موزیک های بیکلام تویگار ایشیکلی 

اما خیلی خوببب بود 

اون فضا که همه با فردی که بهش علاقه داشتن میرقصیدن 

مادر بزرگ و پدر بزرگم کنار هم تانگو میرقصیدن 

زیبا بود و حس خوبی داشت

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

آهنگ ترکی دوعالار ادر اینسان😍

هیچی هی پاش میرفت رو دنباله لباسم میخواست بیوفته لباس منم سه متر دنباله داشت😂😂😂

ولی بهترین روز زندگیم بود البته هر لحظه کنارش بهترین روزه واسم🥰

✌🏻عاقل تر آنیم که دیوانه نباشیم✌🏻
2706