2737
2739
عنوان

احساستون موقع رقص دونفره عروسیو😍💙😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5664 بازدید | 231 پست

آبان 400 عروسیمون بود.

رقص عروس داماد شوهرم گفت آهنگ دست دل من رو شده ستین مبخونه بذاره دیجی

بعدش تو گروه فامیلی دخترا دستم مینداختن ک این رماننیک بازیا رو چجوری روتون شد😥

بااینکه رقص عادی و معمولی بود فقط بعضی جاهاش و شوهرم لبخونی میکرد و پیشونیم بوسید اونم یهویی و من خودمم شوکه شدم

هنووووزم میگن چطوری روتون شد. آخه خانواده شوهرم و خودم تفاوت فرهنگی و اعتقادی داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ کاش این خاطره یادم نمیفتاد...

شوهرم اینقد عین فرفره دور خودش میرقصید که تصورش حالمو بد میکنه...😥😥😥

اصلا بلد نبود منم با دیدن اون رقص خودم یادم رفت

مضحکه دیگران شده بودیم..

هنوز که هنوزه جایی هستیم دورهم ... دوستان و فامیلا یادآوری میکنن و از اعماق وجودشون میخندن و منم حرررررص میخورم...

بهم میگن فیلم عروسی تو بزار بخندیم دورهم😐😐😐

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  
من بودم همونجا چیز میکردمت

😂😂😂😂😂

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2728
چرا یادم انداختی😭😭😭 اهنگ ساسی جنتلمن تو عقدم واییییییی مخوندم بلند بلند میرقصیدم دهنم مث اسب بازه ...

ببخشید عزیزمم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
حس نفرت وقتی یادم میاد حالم از خودم بهم میخوره 

چرا؟

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
2738
آهنگ اول آهنگ بی کلام عشوه از بیژن مرتضوی آهنگ دومم گل عشق رضا بهرام آهنگ سومم عروس خونه بردیا چو ...

کآش ماهم میدیدیم😄

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚                                                                                   
منوچهر زنگنهههه😍😍😍😍😍

عالیهه😍😍مخصوصا اهی گلا 

روزی از میان این همه درد اُمید می روید🧚‍♀️💗🌱🌈ماهرو۱۲💜یه دختر مهربون با قلب سفید🤍🥰تیرماهی ام خونگرم از جنس ماه ام💟🌙خدایا صدهزار بار شکرت برای همه نعمت هایی که بما داده ای😍💖💚
کآش ماهم میدیدیم😄

😄😄😄😄خییییلی خوب بود کاش میشد واقن🥺

واست دعا کردم عزیزم که به عشقت اون شاهزاده سوار بر اسب برسی واست صلوات فرستادم  توهم واسه من د ...

مرسی قربونت برم انشالا دوتامون خوشبخت بشیم🙏❤🥰

روزی از میان این همه درد اُمید می روید🧚‍♀️💗🌱🌈ماهرو۱۲💜یه دختر مهربون با قلب سفید🤍🥰تیرماهی ام خونگرم از جنس ماه ام💟🌙خدایا صدهزار بار شکرت برای همه نعمت هایی که بما داده ای😍💖💚
منم متنفررررررررم به شدت بدم میاد ..حالا بعد عید هم عروسیم هست .نمیدونم چه گلی به سر بگیرم ..از طرفی ...

😂😂😂😂وای من جات کلی استرس گرفتم 

همونی که خیلی نایسه هستم😌

فقط حرررررررص 

ما دوتا میرقصیدیم از کنار مامانش میومد دوبار فیلمبردار بهش تذکر داد انگار نه انگار 

اون روزی ک نظر بقیه رو تصمیمم اثر نددشته باشه اون روز عیده منه
2706