2737
2739
عنوان

احساستون موقع رقص دونفره عروسیو😍💙😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5664 بازدید | 231 پست
ما سال ۹۳عروسی کردیم،منم زیاد رقص بلد نیستم شوهرم که اصلا نمیرقصه،کلی وقت فیلمبرداره مجبورم کرد تکی ...

وای مثه من

چقد بدم میاد از ا‌ون تیکه فیلم😂

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚                                                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای تصورش دیوونم کرد😂😂😂آقامون جتلمنه حتلمنههه،خالا واسه عروسی حبران کن عزیزم

در تلاشم وقتی مخام تمرین کنم مسخرم مکنن 🤧

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد
میگم من منحرفم یا منظور اسی واقعا چیییز بود ؟؟؟؟

😂😂😂دوتا تون منحرفید

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2731

انقد هممون قر و قاطی رقصیدیم ک وقتی رفتیم خونه گفتم عهههه رقص دو نفره نداشتیم🤣

لنا؟مامانی؟مامانی من خیلی دلم میخواست تو کنارم باشی خیلی دلم میخواست که شبا با صدای نفسات بخوابم عصرا که بابا مهدی نیست من سرم گرم بازی کردن با تو باشه...مامانی ببخش که ندارمت😭مامانی ببخش ک نشد تو دخترم باشی😔مامانی بیا منو ببر پیش خودت😔از طرف من به خدا و مامان مونا خیلی حالش بده خیلی اینجا تنهاست... مامانی؟کاش از دستت نمیدادم... 
2738

خیلی اون لحظات برام قشنگ بود انگار هیچ کس رو جز اون نمیدیدم و اونم فقط بهم نگاه می‌کرد و قربون صدقم میرفت و چشاش پر اشک بود و به هم دیگه قول خوشبختی دادیم.. الان 15سال از اون موقع میگذره. ان شاء الله روزی همه عاشقا 

2706