2733
2734
عنوان

احساستون موقع رقص دونفره عروسیو😍💙😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5664 بازدید | 231 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کاری کردی منم مث تو خواهم بود،دوست من با این اهنگ رقصیدن و من فقط اشک ریختممم

اره خیلی آهنگش احساسی منم همش در روز گوش میدم این اهنگو آخه عروسی یه شبیه که دیگه تکرار نمیشه من باز با اینکه خیلی رقصیدم بازم دلم تنگ شده واسه عروسیم دوست دارم دوباره تکرار شه

2728

میشه اسم چندتا اهنگ بگی

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
مسخره بازی؟ 😂🤣

بخدا رفتم باز دیدم الان 😂

اهنگ هیچ کی نمیگیره جاتو حتی ی ادم ناااتو 😂😂

ولی خدایی اونقدر سرم شلوغ بود ی روز قبل عروسی اهنگ تانگو و تکی و... تمرین کردم عین رقاصا رقصیدم 😂😂😂

ی اهنگ عربی هم رقصیدم ا حرارررره دیگه مست شدم 😂

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
داماد حسودیش نشددد؟؟؟

چرا هنوزم بهم میگه گاهی 

ک چرا انقدر خوب با داداشت رقصیدی😂

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2738
چرا یادم انداختی😭😭😭 اهنگ ساسی جنتلمن تو عقدم واییییییی مخوندم بلند بلند میرقصیدم دهنم مث اسب بازه ...

وااای تصورش دیوونم کرد😂😂😂آقامون جتلمنه حتلمنههه،خالا واسه عروسی حبران کن عزیزم

آهنگ اول آهنگ بی کلام عشوه از بیژن مرتضوی

آهنگ دومم گل عشق رضا بهرام

آهنگ سومم عروس خونه بردیا

چون کلاس رقص رفته بودم تموم فکرم این بود که حرکات و در حد عالی اجرا کنم ولی همسرم میگف انگار رو ابرا بودم یه حس وصف نشدنی داشتم وقتی میرقصیدی، از فامیلاهم بلافاصله بعد رقصم یه تعدادشون اومدن گفنتن انقد رمانتیک رقصیدی اشکمون دراومد بقیه هم هنوز بعد گذشت چهار سال از رقصم یاد میکنن😄

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
من خودمم مثل تو بودم عزیزم،به شدت خالم بده ولی از صبح هی به اهنگ عروسی فکر کردم،دردام یادم رفت...واس ...

فدات شم ايشالله مشكلا و درد همه تبديل بع دلخوشى بشه

یه حس بی حسی نسبت به هر حسی🖤
حالا چرا اینجوری😐بودی🤣

کلا آدم خنثی هستم تو بهترین روزای زندگیم هم همینجورم اونوقت شوهرم عادت نکرده بود🤣

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
بخدا رفتم باز دیدم الان 😂 اهنگ هیچ کی نمیگیره جاتو حتی ی ادم ناااتو 😂😂 ولی خدایی اونقدر سرم شلو ...

آهاا فکر کردم اسم اون آهنگش که مسخره بازی هست با اون رقصیدی 

اهوووو خوبه 🤣🤣👍

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️
2706